Julia Marcell / Lublin / Klub 30

Koncerty
Julia Marcell / Lublin / Klub 30

Sobota, 07 marca 2020
godz: 20:00

Klub 30

Jasna 7, Lublin

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

7 marca w Lublinie w Klubie 30 wystąpi Julia Marcell! Artystka zaprezentuje materiał z nadchodzącej płyty “Skull Echo”, którą promuje singiel „Moment i wieczność”.

Najnowszy projekt Julii Marcell „Skull Echo” to płyta i film – tematycznie połączone, ale niezależne od siebie. Na płytę składa się jedenaście utworów, które przynoszą muzyczną zmianę – elektroniczne instrumentarium o szerokim brzmieniu, duże melodie i futurystyczna produkcja, w tekstach zaś kosmos, absolut i potrzeba bliskości. Album powstał w Berlinie we współpracy z producentem muzycznym Michaelem Havesem.

Razem z muzyką przyszedł pomysł na film. Tematy podejmowane na płycie zainspirowały Julię do stworzenia scenariusza pełnometrażowej opowieści o tym samym tytule. Swój debiut fabularny rozwija wspólnie z producentką filmową Natalią Grzegorzek z Koskino.

Julia o projekcie: „Skull Echo to opowieść o czasie, percepcji i samotności. O głowach, w których jesteśmy uwięzieni, budując poprzez zmysły swój obraz świata – pełen niepewnych informacji, wybiórczo pamiętanych i dowolnie przekształcanych. To opowieść o pragnieniu porozumienia, o tęsknocie za drugim człowiekiem.”

„Moment i wieczność” to pierwszy singiel zapowiadający płytę “Skull Echo”. Towarzyszy mu teledysk wyreżyserowany przez Julię i wyprodukowany przez Sputnik Studio.

ZAPRASZAMYSprawdź inne wydarzenia @ Lublin

Julia Marcell / Lublin / Klub 30 Lublin

Bass Astral x Igo Ensemble | Lublin

Nd, 26 kwietnia 2020
godz: 18:00

Julia Marcell / Lublin / Klub 30 Lublin

Carnaval Sztukmistrzów 2020

Cz, 23 lipca 2020
godz: 16:00