DANNY BYRD

DANNY BYRD

Lordi's club & FOO FOO bar

Grają: Danny Byrd, Malux, MC 2Shy

start: 2019-03-01 22:00
miejsce: Lordi's club & FOO FOO bar ul. Piotrkowska 102 Łódź Polska
wstęp: przedsprzedaż: Biletomat.pl
Electronic
Danny Byrd - Wysoce rozpoznawalna i szanowana persona w świecie drum and bassu, producent Danny Byrd, po dziesięciu latach od podpisania swojego pierwszego kontraktu dostał się w końcu do mainstreamu.

Urodził się w Bath, w północno-wschodniej Anglii. Byrd zaczął tworzyć na tanim samplerze krótko po tym, jak zauroczyły go dźwięki wczesno-ravevowych kawałków z lat 90. Gdy przerzucił się na bardziej profesjonalny sprzęt w wieku 17 lat, jeden z jego utworów - 'Manhattan' - zaczął być mocno promowany przez Dj Fabio & Grooverider, i w 2000 roku został jednym z pierwszych artystów, którzy podpisali kontrakt z Hospital Records. W 2008 wydał swój debiutancki album - Supersized - ale dopiero dwa lata później jego utwory trafiły na listy przebojów. 'Sweet Harmony', przeróbka jednego z liquidowych klasyków, dobiła do 64 pozycji, a 'Ill Behaviour', które samplowało Renegade Master' od Wildchild, wspięło się aż na numer 36, a oba te utwory można znaleźć na albumie 'Rave Digger'.

Malux to pseudonim szanowanego producenta muzyki bass, Skope, wraz z upływającym czasem i nabywanym doświadczeniem oraz bogatą wyobraźnią, cechy te złożyły się na to, by był on w stanie kreować wyszukane manipulacje audio oraz wyrobiły w nim szeroką funkową estetykę. Malux osiągnął bardzo dużo już w pierwszym roku swej działalności. Rozprzestrzenił się niewyobrażalnie szybko na przestrzeni roku i skutecznie wwiercił w scenę drum and bassową. Przed nim kryje się świetlana przyszłość, szczególnie dzięki takim wydaniom u Invisible, Eatbrain, C4C, Program i The Prototypes' Get Hype, a także występom jako headliner w Fabric, Boom Town, Let It Roll i Nu Forms festival. Przewiduje się, że jego boom nastąpi, gdy podpisze oficjalny kontrakt z Get Hyped.


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Łódź

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.