Vultur w/ Nihad Tule (Sloboda) SE, T A K A Live!

Koncerty
Vultur w/ Nihad Tule (Sloboda) SE, T A K A Live!

Piątek, 24 stycznia 2020
godz: 23:00

STK 47 - Warehouse

Jana Dekerta 47, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Zasadniczą myślą w budowaniu line upu naszych imprez, jest promowanie świetnych nazwisk, które nie grały w Polsce, nie grają w niech zbyt często lub po prostu takich, na które w naszej opinii warto zwrócić uwagę. Nie obchodzą nas te wyhajpowane, które możecie usłyszeć dosłownie wszędzie. Podczas imprez chcielibyśmy Was zarażać naszą pasją oraz zachęcić do wyszukiwania perełek w świecie techno.

Właśnie taką postacią jest dla nas nasz kolejny headliner – Nihad Tule. Świetny producent i jeszcze lepszy DJ, którego zarówno sety, jak i produkcje tworzą niesamowite, muzyczne historie. Nihad Tule pochodzi z Bośni i Hercegowiny, jest założycielem labelu Sloboda ( z bośniackiego: „wolność”). Jego kariera sięga początków 2006 roku, kiedy po przeprowadzce do Szwecji został zauważony przez Adam Beyera, który zaprosił go do wydania z Bauri EPkę Nudge / Metal w legendarnej wytwórni Drumcode LTD. Kawałek „Metal” otworzył mu drzwi do dalszej kariery i stał się hitem, granym w największych klubach przez najlepszych DJów na świecie. Po sukcesie EPki, granej wielokrotnie między innymi w Berghain, zaczął wydawać w labelu Random Island.

Od samego początku przejawia olbrzymie zdolności do współtwożenia z kims muzyki, dlatego ma pare pobocznych projektów: Ibrahimović, NTTA11, Taken (z Elias Landberg czyli 1/2 Skudgy )

To co wyróżnia Nihada to jego wyjątkowe skille selekcyjne. Jego sety są mega wyczekiwane w światku fanów techno. Uwielbiany jest przez DJi za świetne mixy i bardzo energiczną grę. Wystarczy zerknąć na jego SC i sprawdzić ilość odsłon, a do kultowych setów zalicza się jego set z Bassiani.

Posłuchajcie tego sztosa!
► https://tiny.pl/t27r8 ◄

Kolejną osobą, którą zaprosiliśmy do grania jest przezdolna kobieta, którą z pewnością większość z Was zna i uwielbia. T A K A to polska producentka, którą darzymy ogromnym szacunkiem i zaufaniem. Jej energiczne live acty nigdy nie zawodzą i rozpalają parkiety do czerwoności.
Aśka przy każdym wydawnictwie udowadnia klasę i konsekwencję w działaniu – począwszy od wydawnictwa w LDNwht, przez Mord Records po najnowszego winyla nakładem Civil Disobedience Records.
Występuje przy absolutnie największych nazwiskach sceny techno, a jej muzyka dostaje od nich ogromny support. Jej numery grane są przez takie postacie jak Blawan czy Dax J.

To nie koniec niespodzianek od nas! Dziewczyny (TAKA oraz aetha) przygotowują dla Was prawdziwą bombę! Oprócz swoich oddzielnych występów zaprezentują także wyjątkowego, przyjacielskiego hybrid seta!

::: LINE UP :::

Nihad Tule (SLOBODA/RANDOM ISLAND/DRUMCODE) SE
T A K A LIVE! (MORD/LDNWHT/CIVIL DISOBEDIENCE REC.)
aetha
Diabot
rraph

+ TAKA & Aetha in hybrid set!
________________________________________________
Partnerzy & wsparcie medialne:

On Lemon Polska
Elektroniczny Kraków
Off Radio Kraków
STK 47 – Warehouse
vulturSprawdź inne wydarzenia @ Kraków

Vultur w/ Nihad Tule (Sloboda) SE, T A K A Live! Kraków

Raban On Tour: John B w Krakowie!

Pt, 21 lutego 2020
godz: 22:00

Vultur w/ Nihad Tule (Sloboda) SE, T A K A Live! Kraków

ANNA x Prozak 2.0

Pt, 21 lutego 2020
godz: 23:30

od 40 PLN
Vultur w/ Nihad Tule (Sloboda) SE, T A K A Live! Kraków

RAVE ALARM #82 World Wild Rave

Sb, 22 lutego 2020
godz: 23:00