Tak Brzmi Miasto: Konferencja i Festiwal 2019

Festiwale
Tak Brzmi Miasto: Konferencja i Festiwal 2019

Sobota, 16 listopada 2019
godz: 10:00

Teatr Nowy Proxima w Krakowie

ul. Krakowska 41, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Czy artysta potrzebuje biznesplanu? A może prawdziwy artysta potrafi tworzyć tylko wtedy, kiedy nie ma na czynsz? Jak napisać piosenkę dla pieniędzy? Czy opłaca się zamienić nudny etat na pracę na scenie? Ile naprawdę zarabiają polscy muzycy? Czy 12 groszy to dobra stawka za koncert? Jak nie oszaleć, kiedy przelew się spóźnia? Jak zmienić zespół w małą, prosperującą firmę?

O pieniądzach w muzyce (o których podobno się nie rozmawia) porozmawiają m.in.: Sally Anne Gross / TOMEK LIPIŃSKI / Tony Duckworth / Misia Furtak / Leszek Biolik / król / SWIERNALIS / Daga Gregorowicz / Paweł Kaczmarczyk / Jarek Szubrycht / Bartek Borowka / Bart Zaborowski / Bartosz Stawiarz / Legendarny Afrojax / Magda Chołyst / dr Patryk Gałuszka/ dr Maria Chełkowska-Zacharewicz

✔ 16 i 17 listopada w Krakowie obejrzymy każdą złotówkę, zarobioną w branży muzycznej, z każdej strony – zarówno tej komercyjnej, jak i niezależnej. Będziemy głośno rozmawiać nie tylko o jednym z tematów, o którym w sztuce rozmawia się za mało. Będziemy także uczyć artystów i zespoły, jak zamienić swoją pasję w zdrowy sposób na życie.

⭕ Porozmawiajmy o pieniądzach!

Ósma edycja konferencji i festiwalu nowej branży muzycznej Tak Brzmi Miasto, która odbędzie się w Teatrze Nowym Proxima pod hasłem „finanse”, to dwa dni wypełnione praktycznymi warsztatami, wykładami i panelami dyskusyjnymi. Wydarzenie przeznaczone jest tak dla muzyków formalnie wykształconych, jak i muzycznych samouków oraz wszystkich, którzy wiążą swoją przyszłość z rynkiem muzycznym.

Menedżerowie, edukatorzy, znani muzycy oraz profesjonaliści branży muzycznej poprowadzą ponad 30 warsztatów i wykładów m.in. z organizacji tras koncertowych, działalności wydawniczej i dystrybucji muzyki, promocji, negocjacji i sprzedaży, zarządzania artystycznym budżetem, pokonywania finansowych kryzysów czy zdobywania stypendiów twórczych. Poznamy także osobiste, związane z finansami historie artystów – zarówno tych, którzy działają na rynku komercyjnym, jak i tych, którzy kojarzeni są z muzycznym „niezalem”.

⭕ Zagrajmy z siłą pięciu miast!

🎸 Konferencji – tak jak co roku – będzie towarzyszył festiwalowy showcase, na którym tym razem zaprezentuje się osiem najciekawszych zespołów z pięciu polskich miast: Krakowa, Łodzi, Poznania, Katowic i Torunia, wybranych spośród 150 zakwalifikowanych do projektu Tak Brzmi Miasto: Inkubator.

Wydarzenie zakończy konferencja prasowa, podczas której podsumujemy ten pierwszy, bezpłatny inkubator kariery, w którym młodzi artyści i menedżerowie mieli okazję przez rok budować muzyczną społeczność oraz zdobywać wiedzę o rynku muzycznym od najlepszych w branży.Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

Tak Brzmi Miasto: Konferencja i Festiwal 2019 Kraków

Tęskno – Kraków

Nd, 08 grudnia 2019
godz: 20:00

od 45 PLN
Tak Brzmi Miasto: Konferencja i Festiwal 2019 Kraków

Christian Loffler Kraków

Cz, 12 grudnia 2019
godz: 20:00

od 49 PLN
Tak Brzmi Miasto: Konferencja i Festiwal 2019 Kraków

SuperScena: Erith

Cz, 12 grudnia 2019
godz: 19:30