Selector Festival 2010

Clubbing

Piątek, 04 czerwca 2010
godz: 19:00

Krakowskie Błonia

, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

27 kwietnia 2010: Audio Bullys

Audio Bullys powracają z nowym energetycznym albumem pt. „Higher Than The Eiffel”, zatem to świetna okazja, żeby w tym roku wystąpili na Selector Festival. Brytyjski duet podbił parkiety swoimi żywiołowymi występami i muzyką pełną przeróżnych tanecznych rytmów i chwytliwych, wyśpiewywanych melodii.
Ich pierwszy album pt. „Ego War” od razu zdobył im miejsce wśród najlepszych zespołów sceny klubowej, a kolejna płyta „Generation” wraz z singlem „Shot You Down” będącym ich własną wersją przeboju „Bang Bang (My Baby Shot Me Down)” otworzyła im drogę do szerszej publiczności. Najnowsze wydawnictwo potwierdza dobrą formę Audio Bullys. Na albumie nie brakuje ani mocnych linii basu, ani rytmów inspirowanych stylami garage i breaks, ani błyskotliwych refrenów.
W swojej opartej na kulturze miejskiej muzyce oraz dzięki umiejętnościom porywania do zabawy zebranej na ich koncertach publiczności Audio Bullys są bezpośrednimi spadkobiercami formacji Madness, której to członkowie pojawili się nawet w ich nagraniach. Czy muzyka taneczna z Wysp odeprze atak z Francji? Dowiemy się tego podczas Selector Festival.

Pragniemy też poinformować o polskich wykonawcach, którzy pojawią się na scenach krakowskiego festiwalu. Są to: Hellow Dog, AXMusique, Pol_On, Stendek, Kukabara Soundsystem, Hush Hush Pony i Pandoid.

 


 

Selector Festival to nowoczesny festiwal muzyki elektronicznej i tanecznej, który na przestrzeni kilku lat stanie się największym tego typu wydarzeniem w Polsce, a także ważnym punktem w kalendarzu imprez europejskich. Pojawią się najwięksi i najciekawsi wykonawcy, a także nowe odkrycia i nowe nurty muzyczne. Rangę pierwszej edycji podkreślili tacy artyści jak: Franz Ferdinand, Orbital, Royksopp, CSS, Fisherspooner, Dizzee Rascal, Digitalism, New Young Pony Club i wielu innych.

 

Festiwal będzie również miejscem prezentacji działań na styku muzyki oraz sztuki multimedialnej.Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

Selector Festival 2010 Kraków

KARAŚ/ROGUCKI – Kraków

Nd, 05 kwietnia 2020
godz: 19:00

Selector Festival 2010 Kraków

Misteria Paschalia 2020

Pn, 06 kwietnia 2020
godz: 19:00

Selector Festival 2010 Kraków

Misteria Paschalia 2020

Wt, 07 kwietnia 2020
godz: 19:00