Let`s Get Dirty – Plastic City

Clubbing

Piątek, 19 stycznia 2007
godz: 0:00

Cień

ul. Świętego Jana 15, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Mamy dla Was 2 wejściówki:

Wśród osób, które wyślą maila na adres: konkurs@muzikanova.pl rozlosujemy wejściówki na Let`s Get Dirty – Plastic City 19.01 Piątek
@
Cien
Klub

(Kraków)
.  W mailu należy podać imię i nazwisko oraz nr tel. kontaktowego, w temacie wiadomości proszę wpisać nazwę imprezy.

——

Tym razem Tropical Sound stawiło sobie nie lada wyzwanie. Po raz pierwszy gwiazdą cyklu Let`s Get Dirty,  będzie rezydentka klubu Privilige na Ibizie, prowadząca autorską audycje w radiu KissFm, wschodzący talent młodego pokolenia wśród kobiet MISTRESS DEFUNK ! ! !

W wieku piętnastu lat, miała już na koncie rezydenturę w sławnym klubie Generation X w Manchesterze i od tamtej pory rosła w siłę. Zaczynała grając muzykę transową w późnych latach 90-tych zmieniając styl na cięższy funky House. W wieku 17 lat była rezydentem zarówno w Wenus jak i Emporia, a jako osiemnastolatka była regularnym gościem w Manchester Key 103 sobotnich hitów, jak również posiadała rezydenturę w Hidden w Birmingham, oraz regularnie grywała w Liverpool w klubie Garlands.

Kiedy Emma dojrzała wraz z nią rozwinęły się jej brzmienia. Jej muzyka stała się głębsza i nieco ciemniejsza. Od tego momentu zaczęła dostawać propozycje grania na wielkich sekretnych imprezach, pierwszej z Erickiem Morillo, następnej z Ingrosso i Angello. Grała również na światowym tour Privilege, i znajduje się na liście artystów biorących w nim udział w tym roku. Brała też udział w Subliminal UK tour.

Przez ostatnie dwa sezony Ibiza otwarła drogę do otrzymania aż trzech rezydentur,  Coco Loco – Privilege, która jest nocą Mauro Picotto Meganite, Es Paradis zwanych Filthy Mondays. Obecnie jest również rezydentem  imprezy zwanej Bitch At Sankeys (Suka w Sankeys) oraz na łodzi pod nazwą Smugglers Run (Ucieczka przemytników).

Nadchodzące występy to BCM w Hiszpanii przewidziany na luty wraz z Ritchiem Hawtin, mini tour po Chinach w marcu, Sin (Grzech) w Londynie również w marcu, jak też tour z Jo Mills. Jej muzyka jest dużo bardziej skandaliczna niż kiedyś, grając zwycięską kombinację tech house, minimalu i elektro – wszystkie te style zmieszane razem tworzą miła i interesującą mieszankę.

Emma jest znana ze swej ogromnej energii za dekami i obietnicami, że zawsze będzie bardziej zaskakująca niż się spodziewano. Grała razem z takimi sławami jak Tim Sheridan, Tom Neville, Filthy Rich, Shane Watcha, Krafty Kuts, Plump Djs, Joey Negro, Eric Morillo, Steve Angello, Sebastian Ingrosso, Farley Jack Master Funk, Miichael Grey, Jorge Jaramillo (Who Da Funk), Mason, Seb Fontaine, Smoking Jo, Fedde le Grand, Tobi Neumann i Andre Galluzzi (Cocoon) …. oraz wieloma innymi. Niewątpliwie zasługuje na miano najlepiej zapowiadających się dj’ów w rankingu M8 Magazine.

Jako suport za deckami staną również Olivia Ungaro (ChronoBross) oraz Barillo  (Tropicalasound/SunsetPeople ), Dlatego warto już zarezerwować czas, porzucić wszystkie inne plany i przewidzieć konieczność poafterowego chill outu … jesteśmy pewni, że odpoczynek będzie potrzebny, nawet  największym imprezowym wyjadaczom! To jak – Let’s get dirty?Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

Let`s Get Dirty – Plastic City Kraków

Rave or not to Rave x Prozak 2.0

Pt, 28 lutego 2020
godz: 21:30