Daunseklika & NBar Showcase pres. Seph Live!

Clubbing

Sobota, 14 lutego 2009
godz: 21:00

Plastelina

ul. Mickiewicza 8/7A, Koszalin

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

SEPH [Dumb Unit, Igloo-rec, 11 a.m, Kalimari – Buenos Aires / Argentina]

Pochodzący z argentyńskiej stolicy Buenos Aires, młody Sebastian Galante już w wieku 7 lat rozpoczyna swoją edukację muzyczną grając na pianinie i perkusji. Jako nastolatek przeprowadza się do Norwich w Anglii gdzie zaczyna komponować utwory na pianino, skupiając się na przypadkowym podejściu improwizacyjnym, jak również wszystko co przychodzi mu do głowy. W tymczasie Seph rozwija swoje zainteresowania do muzyki urbanistycznej i tanecznej. W wieku 15 lat powraca do ojczyzny i zaczyna pracować nad swoimi pierwszymi produkcjami elektronicznymi na bitach hip hopowych i technicznych.

W 2004 roku zainspirowany twórczością przeróżnych muzyków takich jak Erik Satie, Pink Floyd, Kraftwerk, John Cage czy też Michael Jackson, Bjork i Plastikman, zagłębia się w produkcje mrocznego i funkowego minimal techno.

W 2005 roku została wydana jego debiutancka płyta „Goust” w wytwórni Igloo-rec, w której Seph stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy. Wśród publiczności zasłynął głównie ze swoich 4 godzinnych live actów granych razem z takimi artystami jak Barem, Violett, Dilo i to mniej więcej w tym czasie założył projekt audiowizualny Goust razem z Pablem Denegri, z którym to wydał pózniej płytę na Dumb Unit. Dążąc za swoją potrzebą odkrywania innych gatunków muzycznych założył kolejny projekt Fes, który to jest kompletnym przeciwieństwem Sepha (tworzy w nim Downtempo).

W 2006 roku jego track pojawia sie na składance „Buenos Aires” wydanej w wytwórni Unfoundsound obok takich artystów jak Dilo, Gurtz, Barem, a pod koniec roku na składance „Post Office Special Argentina Madness” na wytwórni Telegraph obok takich artystów jak Jorge Savoretti, Funzion. W tym roku powstaje kolejny projekt współtworzony z Jorge’m Savorettim – Geoph Serge.

W 2007 Seph zaczyna wydawać w takich wytwórniach jak Stock5, Kalimari, Phonocult, Dumb Unit, 11 A.M., oraz prezentuje swoje live acty szerokiej publiczności od Europy aż po Afrykę, w takich klubach jak Harry Klein (Monachium), Fuse (Bruksela), City Fox (Zurich), Flex (Wiedeń), Watergate (Berlin), Gazgolder Gallery (Moskwa), D-Edge (Sao Paolo), Kazantip Festival (Ukraina), Minitek (New York). Obecnie rozpoczął światowe tourne, podczas którego odwiedzi Japonie, USA, Południową Amerykę….oraz Wrocław i Koszalin promując swój nowy materiał, który ukaże się na nowym albumie na Dumb Unit.

http://myspace.com/sephmusic

 

Muzyka i Video:

Seph live in buenos aires october 2008

Seph @ Mutek 2006

Seph @ Watergate