Save The Rave with Frank Kvitta ( TKR / Suara )

Clubbing
Electronic

Sobota, 25 listopada 2017
godz: 22:00

,

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Save The Rave ma zaszczyt zaprosić na kolejną edycje wydarzenia, tym razem w Fabryka Porcelany / P23 Katowice. Tego wieczoru mamy dla Was specjalnego gościa z Niemiec 🙂

▬▬▬▬▬▬▬▬ LINE – UP ▬▬▬▬▬▬▬▬

Frank Kvitta ( TKR / Suara / Phobiq ) DE
Hellboy ( TKR / Naked Lunch Records / Synthesis Records ) PL
Shari Vari ( Dirty Stuff Records ) PL
Bari – Techno Gang ( Techno Gang ) SK
Insomnia ( Scream Music ) PL
Dɪvʌɪη ( Reborn ) LT
Dida ( Mayday Poland / Beats For Love ) PL
RDK ( Save The Rave / Electronic Festival ) PL

▬▬▬▬▬▬▬▬ BILETY ▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Bilety: http://going.pl/dfeog
Przedsprzedaż:
20 zł do wyczerpania zapasów / do 31 października
25 zł do wyczerpania zapasów / do 20 listopada
30 zł bramka

▬▬▬▬▬▬▬▬ SUPPORT ▬▬▬▬▬▬▬▬

Szukam chłopaka/dziewczyny techno / RaveView / Technoløggia / Wake & Rave / Techno Diva / Portal Imprezowy / Electronic Katowice / myPolacy.nl / Katowice dla Was / Ekocel – docieplenia, usługi remontowo-budowlane / Housemusic.sk / DJ’s Magazine / BeautifulNight.pl

▬▬▬▬▬▬▬▬ ABOUT US ▬▬▬▬▬▬▬▬

Frank Kvitta – nie pochodzi z bardzo muzycznej rodziny i nigdy nie podbierał płyt swoich braci. Nie inspirował się pierwszym występem Kratftwerk na Loveparade, a już na pewno nie widowiskami muzycznymi puszczanymi telewizji. Edukacja muzyczna Franka zawsze odbywała się w jednym miejscu – na parkiecie. W bardzo młodym wieku zaczął nagrywać kasety dla przyjaciół, a robiąc to w końcu zaczął też tworzyć własne produkcje. To historia początku jego sukcesu, a dziś Kvita jest jednym z niekwestionowanych liderów jeśli chodzi o propagowanie mocniejszych brzmień. Fani go uwielbiają gdyż jego sety to mieszanka Hard Techno, i rytmicznych, pompujących tracków typowego Techno. Jego poziom umiejętności jest bardzo wysoki, dzięki czemu zdobył szacunek fanów na całym świecie. Nic dziwnego zatem, że występuje w najważniejszych klubach świata i na największych festiwalach muzyki elektronicznej. Dzięki swojemu własnemu labelowi – Frank Kvitta Records caly czas udowadnia, że jego produkcje są zawsze na czasie a on sam jest „grubą rybą” w świecie hard techno. Tracki takie jak ‘superheroes’ czy ‘electronic pleasure’ stworze w kolaboracji odpowiedno z Elecrtonmike’m i Horrorist’em, to najwyższa półka gatunku. Razem z Tommy’m Fusion założył nowy „Prism Records’ w którym pojawił się podwójny release „Prismatic EP” numer katalogowy 001. Styl Franka Kvitty jest niedopodrobienia – wyjątkowy, energiczny, zwiewny a jednocześnie trafiający do ludzkich serc. Można powiedzieć, ze każdy set to wielka podróż , w która zabiera swoich słuchaczy. Dzięki tym częstym podróżom Frank jeszcze lepiej odnajduje swój nietuzinkowy styl i przygotowuje się do wydawania kolejnych albumów. Wiele jego utworów jest bardzo osobistych. Frank zawsze jest sobą i nigdy nie udaje kogoś innego, za co ludzie go kochają. Jego coroczna, urodzinowa trasa koncertowa oraz szereg innych działań niekoniecznie związanych z graniem sprawiają, że śmiało go można nazwać jedną z głównych sił napędowych całego gatunku, na czym korzysta cały świat muzyki elektronicznej.

http://www.frankkvitta.com/
https://www.facebook.com/frankkvittaofficial/
https://soundcloud.com/frank-kvitta
https://twitter.com/frankkvitta?lang=en
https://www.beatport.com/artist/frank-kvitta/20660

Shari Vari – jej muzyczna podróż zaczęła się jak u większości – w wieku przedszkolnym. Żyła w przeświadczeniu, że uderzenie łyżki o garnek brzmi naprawdę wyjątkowo i niespotykanie. Po wielu muzycznych doświadczeniach wybrała w końcu muzykę elektroniczną, która z niesłabnącą siłą jest przy niej do tej pory. Sam początek to zdecydowanie elektro, dzięki któremu odnalazła swoją ksywkę – Shari Vari. Po krótkim czasie fascynacji tym stylem, przyszła pora na techno, które gra w jej duszy do tej pory. Nie demonizuje jednak innych gatunków i czasem dla odmiany zagra tech-housy, które są potrzebną pauzą między masywnością i tempem jej stałego grania.

https://www.facebook.com/sharivari/?fref=mentions
https://www.mixcloud.com/dirtystuffpodcast/shari-vari-dirty-stuff-podcast-074-27062017/

Hellboy – DJ, producent oddany techno i hard techno. Organizator Electronic Festival, cyklicznej imprezy, która zdobywa coraz większe uznanie w “branży”. Hellboy współpracuje z artystami z całego świata i jest przez nich doceniany, czego dowodem jest jego zaangażowanie w projektach: TKR, Dirty Minds Rec., Naked Lunch Rec., Techno Factory Rec., Underground Family Rec., Shout Rec., Techno Masters Rec., ME,, Stereophonic Rec., Wicked Wave Rec., Krank Rec., Dirty Stuff Rec., Assassin Soldier Rec., DSR Rec.

Utwory Hellboy’a zostały zremiksowane m.in. przez: Kai Pattenber, Luix Spectrum, Viper XXL, Deh-Noizer, Dario Sorano, Gene Karz, Israel Toledo, Mario Ranieri, Daniela Haverbeck, Recycle Duo, Juliana Yamasaki, Gabeen, Torsten Kanzler, Frank Kvitta i wielu innych.

https://www.mixcloud.com/djhellboy/
https://soundcloud.com/djhellboy_artist
https://www.beatport.com/artist/hellboy/120966
https://www.facebook.com/electronicfestival/
https://www.youtube.com/user/djHellboyschranz

Bari – Techno Gang – pasja , którą odkrył w ciągu ostatnich 11 lat, utrzymuje go do tej pory ! To odzwierciedla uczciwą pracę i talent. Zwycięzca kilku konkursów DJ-ski i Konkursu Best DJ SK / CZ. Od 2010 zorganizował już ponad 80 wydarzeń z bogatą międzynarodową obsadą, która ma znaczące miejsce na słowackiej scenie.

Głównym celem jego wysiłku jest cykl imprez Techno Gang, dzięki którym we współpracy z wieloletnim przyjacielem Philippe, coraz częściej słychać o nim poza granicami Słowacji. Dom Techno Gangu stał się katakumbami pod zamkiem w Bratysławie znanym pod nazwa Subclub, w którym zagrali Matt Mus, Steam Shape, Darmec, Stigmata oraz wielu innych.

https://soundcloud.com/bari_sk
https://www.facebook.com/BariAndrejZacik/
https://www.facebook.com/technogangcom/
https://soundcloud.com/technogang_com
https://www.instagram.com/technogang/

Dɪvʌɪη – czyli Zina Mincenkovaite jest 26-letnia Dj-ka, mieszkająca obecnie w Hadze.
„The Loft” organizacja, która założyła w maju 2014 r. odniosła sukces, dzięki czemu pojawia sie regularnie na imprezach w Amsterdamie, Rotterdamie, Hadze jak w swojej ojczystej Litwie. Gra głębokie, melodyjnie techno.
Divain jest obecnie rezydentem i organizatorem wielu wydarzeń techno w klubie Magistrat ( The Loft, Reborn, Wonderground ) odbywającymi się każdego tygodnia.
Poza grą w wielu klubach , Ina brała udział w audycjach w radiowych na Cyprze, w Barcelonie, Bulgarii oraz w jej własnym show w radiu AMW.FM = Amsterdams Most Wanted

https://www.facebook.com/ReBORNTech/
https://www.facebook.com/technodivain/
https://www.mixcloud.com/techDivine/
https://soundcloud.com/user-61485975

Insomnia – jedna z najbardziej obiecujących djek sceny elektronicznej, której kariera muzyczna rozpoczęła się w 2014 roku. Początki jej artystycznej kariery miały miejsce w jednym z najbardziej znanych klubów na mapie Polski – Katowickim Inqbatorze. Tam przekonała się o swej miłości do grania.
Od czasu pierwszego występu, jej ścieżka muzyczna zaczęła nabierać tempa. Zapraszana do klubów na terenie całej Polski, zaliczając po drodze festiwale takie jak Let it Roll w Czechach czy Wake’n’Bass.
W swoich występach Insomnia skupia się na gatunku Techno, nie schodzące poniżej 130 BMP oraz DNB przekraczając wszelkie granice spokojnego przytupu, pozostawiając po swoich setach dziury w parkiecie.
Spontaniczna, wyluzowana i pełna optymizmu kobieta, która nie potrafi żyć bez muzyki.

https://www.facebook.com/Insomniaasia/
https://soundcloud.com/joanna-cka
https://www.facebook.com/Screammusicpl/

Dida – skromny i spokojny człowiek, przez lata podążający za muzyką po parkietach w całej Polsce oraz Europie. Pasjonujący się muzyką odkąd sięga pamięcią, muzyką, która wyraża jego osobowość. Po wielu latach szukania własnego stylu dziś najlepiej czujący się we wszelkich odmianach mrocznego Techno, tego lżejszego jak i mocniejszego. Oficjalnie na muzycznej mapie kraju od 2015 roku. Od tego czasu miał okazję zagrać na takich eventach jak: Bass Music Festival w Szczecinie, Bass Planet w Szczecinie, Silesia in Love w Chorzowie (Main Stage), Bass Vibe w Katowicach, Mayday Polska WE LOVE THE FUTURE, Beats For Love w Ostravie, gościł w takich klubach jak: Luzztro (Warszawa), Projekt LAB (Poznań), Twoja Stara (Poznań), INQbator (Katowice), ZetPeTe (Kraków), Soda Underground Stage (Łódź). Nadszedł czas abyście usłyszeli jego Definicję Muzyki Techno! 🙂

https://www.facebook.com/Dida-780116258774185/
https://soundcloud.com/didabomba

RDK – obecnie mieszkający w Holandii, gdzie rozwija swoją pasję. Muzycznie związany ze stylem Techno. Jego sety są pełne energii, ci którzy lubia podziemne dźwięki, spontaniczność oraz solidny dobór tracków odpłyną w pierwszych minutach seta. Dzielił Dj-ke z artystami takimi jak: Marika Rossa, Marco Remus, daniel boon, Juliana Yamasaki, DEVID DEGA, Aplusplus, Lolla Tek, SPEKTRAL, Bari – Techno Gang, Hellboy, Siasia, NEXY, marek nalikowski, Dida, Potocki / Panic System, Noemi Black, Dark Moon, Asiah, David Leese, SHDOW, Dj Proton (DE), Side Effect, The Mockings, Łukasz Ulik oraz wielu innych. Od 2016r. jest współorganizatorem serii imprez Electronic Festival, które debiutowały w katowickim INQbator Klub. Od 2017 czlonek Techno Gang-u, organizator serii Save The Rave oraz założyciel podcastu Techno Style Canal. W październiku ma przyjemność zagrać na jednej z imprez kończącej Amsterdam Dance Event, natomiast dwa dni później na znanym w Amsterdamie cyklu Techno Tribe Amsterdam w legendarnym Sugarfactory.

https://www.facebook.com/electronicfestival/
https://www.facebook.com/TechnoStyleCanal/
https://www.facebook.com/RDKdj/
https://www.mixcloud.com/djrdk/
https://soundcloud.com/djrdkofficial
https://www.facebook.com/savetheravepoland/

▬▬▬▬▬▬▬▬ INFO ▬▬▬▬▬▬▬▬

GDZIE : P23 Katowice / ul.Porcelanowa 23
KIEDY : sobota 25 listopada
CZAS : 22.00 – 07.00
WIEK : 18+
MUZYKA : Techno, Melodic Techno, Hard Techno