Kixnare // Naphta // Ken-G //

Clubbing
Electronic

Sobota, 27 sierpnia 2016
godz: 22:00

Prepar

ul. Mariacka 31, Katowice

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

► Kixnare czyli Łukasz Maszczyński to pochodzący z Częstochowy, a obecnie urzędujący w Krakowie producent i dj. Jego hip-hopowe korzenie stały się podłożem do muzycznej ewolucji, co sprawiło że inspiruje go dziś niemalże każda wartościowa muzyka. Współpracował z wieloma mniej lub bardziej znanymi postaciami polskiej sceny hiphopowej, jednak dopiero projekt o nazwie „Class of 90’s” wydany w 2007 roku ugruntował jego pozycje na liście najbardziej kreatywnych producentów w Polsce. Od tego czasu dzielnie rozwija swoje producenckie umiejętności eksperymentując coraz częściej z elektroniką. Od 2010 roku współpracuje z rodzimym labelem U Know Me Records, w którym wydał trzy albumy: „Digital Garden” (2010), „Red” (2013) oraz „Rotations” (2014).

http://soundcloud.com/kixnare
http://www.facebook.com/kixnare
http://www.twitter.com/kixnare
http://kixnare.bandcamp.com/

► Naphta (Studio Barnhus, Transatlantyk, OMENA)
Producent i DJ osiadły we Wrocławiu, jeden z marynarzy pływających w Purpurowe Rejsy, niestrudzony remikser. Naphta w swojej pogoni za groovem zapuszcza się w rejony Detroit, sięga po gładkość disco, szanuje chicagowską rytmikę, a do p-funkowych syntezatorów ma tylko miłość. Silnie inspiruje się muzyką afrykańską. Wypuścił serię winylowych epek: „Solar Empire” (Transatlantyk), „Palm Trees Love” (Studio Barnhus), “Baltic Rim” (OMENA) i “Enter the Dagon” (Father & Son Records And Tapes), na których duch Sun Ra zderzał się z tropikalnym klimatem. Niedługo nakładem Transatlantyku ukazuje się debiutancki album Naphty – ‘7th Expedition’, nagrany przy pomocy muzyków z całego świata. Zarówno w produkcjach, w setach, jak i występach live stawia na oryginalność, artystyczną odwagę i muzykalność – jedyne wartości pozwalające muzyce tanecznej pływać po szerokich wodach.

https://www.facebook.com/naphtaburger
https://soundcloud.com/naphtaa
http://spacenaphta.bandcamp.com/

► Ken-G

https://soundcloud.com/ken-g
https://www.facebook.com/kulturalnieinaczej

Wstęp 10 PLN Do 23:00 Lista fb free.
Start 22:00

Prepar
Mariacka 31
Katowice
____________________________________________________________________________________________________________________________________Sprawdź inne wydarzenia @ Katowice

Kixnare // Naphta // Ken-G // Katowice

Walcownia

Pt, 17 kwietnia 2020
godz: 21:00

od 40 PLN
Kixnare // Naphta // Ken-G // Katowice

Silesia Beer Fest VIII

Pt, 17 kwietnia 2020
godz: 17:00

Kixnare // Naphta // Ken-G // Katowice

JFDR | Katowice

Sb, 18 kwietnia 2020
godz: 20:00

od 45 PLN
Kixnare // Naphta // Ken-G // Katowice

Silesia Beer Fest VIII

Sb, 18 kwietnia 2020
godz: 13:00