Frank Kvitta at Technology # 3

Clubbing
Techno

Piątek, 06 kwietnia 2018
godz: 22:00

,

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Kolejna odsłona imprezy z cyku Techno.Logy w klubie Plebiscytowa 5 w Katowicach. Tym razem w naszych murach zagości sam FRANK KVITTA !!!
Człowiek, którego sety zna każdy fan gatunku. Nie zabraknie ostrych technicznych i niepokojących brzmień. To swoisty powrót do korzeni, połączony z nowym powiewem i wymiarem elektroniki.

FRANK KVITTA – nie pochodzi z bardzo muzycznej rodziny i nigdy nie podbierał płyt swoich braci. Nie inspirował się pierwszym występem Kratftwerk na Loveparade, a już na pewno nie widowiskami muzycznymi puszczanymi telewizji. Edukacja muzyczna Franka zawsze odbywała się w jednym miejscu – na parkiecie. W bardzo młodym wieku zaczął nagrywać kasety dla przyjaciół, a robiąc to w końcu zaczął też tworzyć własne produkcje. To historia początku jego sukcesu, a dziś Kvita jest jednym z niekwestionowanych liderów jeśli chodzi o propagowanie mocniejszych brzmień. Fani go uwielbiają gdyż jego sety to mieszanka Hard Techno, i rytmicznych, pompujących tracków typowego Techno. Jego poziom umiejętności jest bardzo wysoki, dzięki czemu zdobył szacunek fanów na całym świecie. Nic dziwnego zatem, że występuje w najważniejszych klubach świata i na największych festiwalach muzyki elektronicznej. Dzięki swojemu własnemu labelowi – Frank Kvitta Records caly czas udowadnia, że jego produkcje są zawsze na czasie a on sam jest „grubą rybą” w świecie hard techno. Tracki takie jak ‘superheroes’ czy ‘electronic pleasure’ stworze w kolaboracji odpowiedno z Elecrtonmike’m i Horrorist’em, to najwyższa półka gatunku. Razem z Tommy’m Fusion założył nowy „Prism Records’ w którym pojawił się podwójny release „Prismatic EP” numer katalogowy 001. Styl Franka Kvitty jest niedopodrobienia – wyjątkowy, energiczny, zwiewny a jednocześnie trafiający do ludzkich serc. Można powiedzieć, ze każdy set to wielka podróż , w która zabiera swoich słuchaczy. Dzięki tym częstym podróżom Frank jeszcze lepiej odnajduje swój nietuzinkowy styl i przygotowuje się do wydawania kolejnych albumów. Wiele jego utworów jest bardzo osobistych. Frank zawsze jest sobą i nigdy nie udaje kogoś innego, za co ludzie go kochają. Jego coroczna, urodzinowa trasa koncertowa oraz szereg innych działań niekoniecznie związanych z graniem sprawiają, że śmiało go można nazwać jedną z głównych sił napędowych całego gatunku, na czym korzysta cały świat muzyki elektronicznej.

http://www.frankkvitta.com/
https://web.facebook.com/frankkvittaofficial/
https://soundcloud.com/frank-kvitta
https://twitter.com/frankkvitta?lang=en
https://www.beatport.com/artist/frank-kvitta/20660

plakat