SASSY Mousse: Seb Skalski & Luke Erb + Rafał Reniewicz (sax)

Clubbing
SASSY Mousse: Seb Skalski & Luke Erb + Rafał Reniewicz (sax)

Sobota, 22 lutego 2020
godz: 22:00

SASSY

ul. Chmielna 10-25, 80-748 Gdańsk, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Sobotnia impreza stoi pod znakiem dwóch doświadczonych indywidualności a zarazem label bosów, których gościmy z wyczuwalną regularnością – warszawski zasłużony nie tylko dla sceny house i zdobywca Fryderyka DJ Seb Skalski / SpekuLLa Records oraz nasz rezydent Luke Erb / Time2Fly Records.

To oni zapewnią oprawę muzyczną z klasycznymi i nowoczesnymi brzmieniami muzyki #HOUSE a smaku i kolorytu doda Rafał Reniewicz SAX – saksofonista z zadziwiająco bogatym jak na swój młody wiek doświadczeniem, utalentowany i zdobywający rosnące uznanie poza Warszawskimi klubami.
Muzyk będzie miał okazję po raz pierwszy wystąpić u nas zapowiadając ekscytujący występ z wykorzystaniem dwóch saxofonów – sopranowego i altowego.
Przywitajmy go gorąco.

? ENTRY:
Selekcja na wejściu dla dobra pięknych duchem ludzi.
21+ only

? RESERVATIONS:
rsvp@besassy.pl | +48 732 340 600
System rezerwacyjny: bit.ly/SassyRezerwacje

? SASSY GUEST:
Szanowni Goście, w SASSY przywiązujemy dużą wagę do kreowania odpowiedniej atmosfery, dlatego bardzo dbamy o selekcję na wejściu, która obowiązuje w przypadku każdej rezerwacji / wstępu.

? DRESS CODE:
Wyraź siebie! Kolorowo i bez sztywniactwa. / Express Yourself colorful outfits with no stiff.

www.besassy.pl

????
Seb Skalski (SpeKuLLa Records / Warszawa)
Warszawski DJ, producent, kompozytor, laureat Fryderyka, uczestnik RedBullMusicAcademy w Dubline, który jest bardzo aktywny jako muzyk. Jego produkcje ukazują się w najlepszych wytwórniach house takich jak King Street Sounds, Salted Music, Simma Black, Southport Weekender, NiteGroove, Nurvous, Hed Kandi, Quantize Records, Deepvisionz, Safe Music czy Purple Music, które remiksowane były przez światowe gwiazdy jak Miguel Migs, Sandy Rivera, Deepshakerz, Dario D’attis czy Jamie Lewis, oraz docierały niejednokrotnie do topowych list TOP10 House , Deep House czy Nu Disco w zestawieniach TOP 100 amerykańskiego sklepu Traxsource. Prowadzi własną, niezależną wytwórnię klubową SpekuLLa Records, w której promuje wielu młodych i utalentowanych producentów krajowych i zagranicznych. W zeszłym roku miała miejsce premiera solowego albumu „Set Me Free”, nagranego przy współpracy z amerykańskimi artystami jak Michelle Weeks, L.T Brown czy Donna Hidalgo.
Jeden z jego kilku artystycznych aliasów pod którymi występuje to Deeplomatik, skoncentrowany bardziej na brzmieniach
Deep, tech House i współczesnej elektronice.

???
Luke Erb (Time2Fly Records / Sassy Gdańsk / Gdynia)
DJ, producent oraz właściciel prężnie rozwijającej się wytwórni Time2Fly Records, która w ciągu 5 lat zgromadziła ponad 7 milionów odsłuchań przez takie platformy jak Spotify czy Deezer. Pasją Luka była i jest muzyka, zarówno jej promowanie, jak i prezentowanie zawsze na najwyższym poziomie. Jego sety są melodyjne i pełne pozytywnej energii. Na rynku jest aktywny od 20 lat a lista klubów, w których występował jest bardzo długa. Po blisko dwóch dekadach grania ma doskonałe doświadczenie i wyczucie dzięki czemu wie, jak rozruszać nawet najwybredniejszych klubowiczów, występując w najlepszych klubach na terenie całego kraju. Swoje sety prezentował wielokrotnie na antenach Czwórki, Planety, Radiostacji czy Radia Gdańsk, a od kilku miesięcy jego sety goszczą w londyńskim Dance Radio UK. Jest także corocznym uczestnikiem Winter Music Conference obywającej się w Miami.

?????
Rafał Reniewicz
Zawodowy muzyk z wielką pasją i energią sceniczną. Przygodę z saksofonem zaczął w wieku 10 lat zdając do szkoły muzycznej. Szybko zaczął odnosić sukcesy. Brał udział w licznych warsztatach mistrzowskich. Dodatkowo od 2012 gra w Big Bandzie, z którym nagrał już 3 płyty i miał przyjemność zagrania m.in. dla Prezydenta Rzeczypospolitej, Ambasady USA oraz Wielkiej Brytanii. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I St. Nr 1 im. Oskara Kolberga, obecnie uczeń Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Swoim profesjonalizmem i miłością do muzyki zaraża wszystkich dookoła co sprawia, że każda impreza jest niepowtarzalna. Można go spotkać w takich klubach jak Level 27, Opera Club, Piekiełko, Vavavoom, Czekolada Łódź.
Pokaż mniejSprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk

SASSY Mousse: Seb Skalski & Luke Erb + Rafał Reniewicz (sax) Gdańsk

Block Party x Łomża | Gdańsk

Śr, 10 czerwca 2020
godz: 17:00

SASSY Mousse: Seb Skalski & Luke Erb + Rafał Reniewicz (sax) Gdańsk

BALTIC GAMES 2020

Pt, 17 lipca 2020
godz: 11:00