SASSY Mousse: Monika Sun / d-feens / David Sonido

Clubbing
SASSY Mousse: Monika Sun / d-feens / David Sonido

Sobota, 28 grudnia 2019
godz: 22:00

SASSY

ul. Chmielna 10-25, 80-748 Gdańsk, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Ostatnią sobotę w roku 2019 oddajemy we władanie naszym zaprzyjaźnionym trójmiejskim DJ-om, dla których #HOUSE to nie tylko muzyka do potańczenia, ale sposób na wyrażenie swych muzycznych pasji, fascynacji, poszukiwań i doświadczenia.

Z pozytywną energią, w trójkę ? d-feens ? David Sonido i niezastąpiona ❤️ Monika Sun poprowadzą Was przez przedostatnią imprezową noc tego roku.

????????
Monika Sun rozpoczęła przygodę z miksowaniem w 2005 roku grając pop i funk. Dość szybko przeszła na klubowe rytmy i prezentowała swoją houseową selekcję na afterparty festiwali Top Trendy i Hit Festiwal oraz supportowała takich wykonawców jak Wet Fingers, Shaun Baker’em, Sonique, Insaneman. Sprawdziła się także we współpracy z wokalistami (Georgina Tarasiuk, Nika Novicz, Islet) oraz instrumentalistami (Bari, Sasin, Aretha, Dziubee Drummer, Maleo). Jej sety są dynamicznym i zaskakującym połączeniem różnych house’owych nowych i klasycznych odmian z energetycznymi wokalami, elementami jazzu i funku.

????????
d-feens
DJ i organizator ewentów. Wychowany na Berlin House – Housefrau, Technikum Mechanizacji Muzyki (RMF), transmisjach z Mayday oraz ikonach gatunków techno, deep i progressive house. Otwarty na nowe brzmienia. Rezydent kilku stacji radiowych Insomniafm (Solar System), Houseradio.pl (Nightsessions / Morning Coffee), One Underground Radio (Hybryds), Strom:Kraft Radio (Quieting).
We wrześniu 2014 został ponownie zaproszony przez prestiżowe Frisky Radio jednak tym razem do specjalnej audycji „artist of the week”. Jego podcast wylądował na pierwszym miejscu „Top 10 of the Week” utrzymując pozycje ponad dwa tygodnie. Aktualnie zajmuje się swoim projektem UNDER.

????????
David Sonido (Electronic Tree)
Z wykształcenia psycholog oraz realizator dźwięku, z zamiłowania DJ i producent. Od 2002 zafascynowany do dziś muzyką house. Dzięki wyjątkowemu zaangażowaniu i nieprzeciętnej technice mixowania płyt pojawił się na scenie trójmiejskiej już rok później i od tego czasu zagrał w większości klubów, m.in Sfinks, Clubogaleria Soho, Mandarynka (wieloletni rezydent), Mandragora, Boolvar, Buffet, Metro, Sixty9, Papryka, Faktoria, UL Fashion Club i wielu innych. Poza trójmiastem grywał w Krakowie (Rdza, Frantic, Cień), Warszawie (Platinium, Hotl), Lublinie (Oranżada), Elblągu (Madame), Łodzi (Soda, Music Bar), Poznaniu (SQ, KaDeWe) Ustce (Baya Beach), Tczewie (Tromba), Chałupach (Solar, Surf Spot) czy Dębkach (Beach Bar) a w 2005 roku miał okazje spróbować swoich sił na Malcie w klubach Places, Amazonia i Miracles.
Styl, który jest najbliższy jego sercu, i który najlepiej odzwierciedla jego upodobania muzyczne to Deep-Tech House. Za konsoletą potrafi jednak swobodnie odnaleźć się także w innych gatunkach muzyki house’owej w zależności od miejsca i publiczności.
Od dłuższego czasu sukcesywnie inwestuje w domowe studio poszerzając zarazem wiedzę związana z produkcją i realizacją muzyki. Kilka z jego ostatnich osiągnięć w tej dziedzinie można usłyszeć na stronach:
http://mastersonido.pl
http://www.beatport.com/artist/david-sonido/279073/tracksSprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk

SASSY Mousse: Monika Sun / d-feens / David Sonido Gdańsk

KARAŚ/ROGUCKI – Gdańsk

Pt, 03 kwietnia 2020
godz: 19:00

SASSY Mousse: Monika Sun / d-feens / David Sonido Gdańsk

Block Party x Łomża | Gdańsk

Śr, 10 czerwca 2020
godz: 17:00