Julia Marcell / Gdańsk / Stary Maneż

Koncerty
Julia Marcell / Gdańsk / Stary Maneż

Niedziela, 23 lutego 2020
godz: 19:00

Stary Maneż

ul. J. Słowackiego 23, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

23 lutego w Starym Maneżu wystąpi Julia Marcell! Artystka zaprezentuje gdańskiej publiczności materiał z nadchodzącej płyty “Skull Echo”, którą promuje singiel „Moment i wieczność”.

Najnowszy projekt Julii Marcell „Skull Echo” to płyta i film – tematycznie połączone, ale niezależne od siebie. Na płytę składa się jedenaście utworów, które przynoszą muzyczną zmianę – elektroniczne instrumentarium o szerokim brzmieniu, duże melodie i futurystyczna produkcja, w tekstach zaś kosmos, absolut i potrzeba bliskości. Album powstał w Berlinie we współpracy z producentem muzycznym Michaelem Havesem.

Razem z muzyką przyszedł pomysł na film. Tematy podejmowane na płycie zainspirowały Julię do stworzenia scenariusza pełnometrażowej opowieści o tym samym tytule. Swój debiut fabularny rozwija wspólnie z producentką filmową Natalią Grzegorzek z Koskino.

Julia o projekcie: „Skull Echo to opowieść o czasie, percepcji i samotności. O głowach, w których jesteśmy uwięzieni, budując poprzez zmysły swój obraz świata – pełen niepewnych informacji, wybiórczo pamiętanych i dowolnie przekształcanych. To opowieść o pragnieniu porozumienia, o tęsknocie za drugim człowiekiem.”

„Moment i wieczność” to pierwszy singiel zapowiadający płytę “Skull Echo”. Towarzyszy mu teledysk wyreżyserowany przez Julię i wyprodukowany przez Sputnik Studio.

ZAPRASZAMYSprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk

Julia Marcell / Gdańsk / Stary Maneż Gdańsk

Block Party x Łomża | Gdańsk

Śr, 10 czerwca 2020
godz: 17:00

Julia Marcell / Gdańsk / Stary Maneż Gdańsk

BALTIC GAMES 2020

Pt, 17 lipca 2020
godz: 11:00