Get Crazy | SASSY Friday with Punchline & Chudy TF

Clubbing
Get Crazy | SASSY Friday with Punchline & Chudy TF

Piątek, 21 lutego 2020
godz: 22:00

SASSY

ul. Chmielna 10-25, 80-748 Gdańsk, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Obecne pokolenie klubowiczów rządzi się swoimi prawami i muzyką. Zaglądając w piątek możecie być pewni multi-stylistycznej selekcji i nowoczesnych brzmień w dynamicznych setach mieszających Hip-Hopu, R’n’B, Funky i Pop, które zagra uniwersalnie uzdolniony trójmiejski Chudy TF oraz świeży szczeciński import DJ PUNCHLINE.
Turntablistyczne popisy zapewnione.

? ENTRY:
Selekcja na wejściu dla dobra pięknych duchem ludzi.
21+ only

Tego dnia na SASSY ROOF TOP odbywa się impreza z cyklu TOUCH by Luke Erb | Roof Top by SASSY.
Bilet zakupiony na tę imprezę zapewnia wstęp do klubu umożliwiając zabawę na dwóch poziomach.

? RESERVATIONS:
rsvp@besassy.pl | +48 732 340 600
System rezerwacji online: http://bit.ly/SassyRezerwacje

? SASSY GUEST:
Szanowni Goście, w SASSY przywiązujemy dużą wagę do kreowania odpowiedniej atmosfery, dlatego bardzo dbamy o selekcję na wejściu, która obowiązuje w przypadku każdej rezerwacji / wstępu.

? DRESS CODE:
Wyraź siebie! Kolorowo i bez sztywniactwa.
Express Yourself colorful outfits with no stiff.

www.besassy.pl

????
DJ Punchline
Świeży typ z ambicjami. Kolekcjonuje winyle i nieustannie przeczesuje internet w poszukiwaniu dobrej muzyki. W jego setach można usłyszeć dużo basu i rapu – to dwa klimaty w których czuje się najlepiej. Wszystko to łączy turntablistycznymi technikami miksowania.
Jest jednym z ambasadorów Jagermeister’a w ekipie „Łowcy”. Pomimo krótkiego stażu udało mu się wybić i znaleźć wśród najlepszych, choć jeszcze wiele przed nim! Opisując go jednym zdaniem – „Ma oczy anioła, ale gra jak szatan”.

???
Chudy TF
Pochodzi z Gdańska. Jego przygoda z graniem miała swoje początki w 2003 roku. Do tej pory zagrał w niemal wszystkich najlepszych klubach na terenie Trójmiasta (Sfinks, Soho, Papryka, Wtedy, Mewa Towarzyska i wiele innych.), na swoim koncie ma również gościnne występy w Holandii, Francji oraz w wielu innych miastach Polski. Aktualnie rezydent dwóch sopockich klubów Wtedy oraz TAN. W setach nie ogranicza się do jednego gatunku, wciąż szuka czegoś nowego dlatego jego mixy nigdy nie są takie same. Mixuje ze sobą m.in Funk w wielu odmianach, Breaks, Mash Ups, R’n’B, Disco ’70 ’80, Nu Disco, House, Big Beat, Baltimore Breaks, Oldschool Rap, Dancehall, Reggae, Drum & Bass oraz wszystko to co uważa za dobre.
Jest współtwórcą ekipy i labelu Tru:Funk (www.trufunk.com), którego wydawnictwa zajmowały pierwsze miejsca list sprzedaży na słynnym portalu www.junodownload.com i były recenzowane m.in przez węgierski Playboy oraz brytyjski MixMag, Zajmuję się także produkcją własnych numerów i remixów pod szyldem Drinks, które zdobyły uznanie DJ’ów na całym świecie (m.in w Kanadzie, USA, Australii, Nowej Zelandii, Brazyliii i w wielu państwach Europejskich) i zostały wydane przez wytwórnie z kontynentu i spoza.

www.facebook.com/chudytf
www.facebook.com/TruFunkCrew/Sprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk

Get Crazy | SASSY Friday with Punchline & Chudy TF Gdańsk

Block Party x Łomża | Gdańsk

Śr, 10 czerwca 2020
godz: 17:00

Get Crazy | SASSY Friday with Punchline & Chudy TF Gdańsk

BALTIC GAMES 2020

Pt, 17 lipca 2020
godz: 11:00