Breakz Tone with Mesmer!!!

Clubbing
Breaks Electro Electronic Progressive House

Sobota, 28 września 2013
godz: 21:30

Rura

Aleja Najświętszej Maryi Panny 38, Częstochowa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Zapraszamy na drugą odsłone Breakz Tone.Tym razem naszym Gosciem bedzie pionier rumuńskiej sceny breakowej ,dj i producent z Bukaresztu, rezydujący w czeskiej Pradze : Mesmer!!

Twórca pierwszego rumuńskiego labelu breakbeatowego Scarcity Records i odpowiedzialny za wyprodukowanie pierwszego, rumuńskiego albumu breakowego „Furious Fish” wydanego przez legendarny już label Sound of Habib w 2008 roku. Mesmer bardzo szybko stał się jednym z najlepszych producentów, jakich jego kraj ma do zaoferowania oraz otrzymał wsparcie od największych nazwisk, takich jak Annie Nightingale (BBC Radio One), Jay Cunning (Kiss FM), Matt Darey (Nocturnal). Z wydaniami w tak znanych i liczących się labelach jak Future Perfect (załoga Hardcore Beats), Bombtraxx czy wspomniane wcześniej Sound of Habib, Mesmer zbudował sobie reputację człowieka, którego poczynania warto śledzić.

Założony przez Mesmera label Scarcity Records skupia się na „połamańcach”, ale spod jego szyldu wychodzą również rozmaite perełki z gatunków takich jak: tech-house, dubstep czy drum and bass, grane na dancefloor’ach całego świata. Jeśli lubicie soczyste melodie, kwaśne dzwięki i grzmiące basy – ten label jest zdecydowanie wart waszej uwagi. Scarcity stało się jednym z najbardziej konsekwentnych labeli w dzisiejszych czasach, co zaowocowało wygraniem tytułu „Najlepszy nowy label” na największym, międzynarodowym rozdaniu nagród Breakspoll w 2011 roku, w Londynie. Produkcje Mesmera w dalszym ciągu zbierają świetne recenzje i utrzymują się w czołówkach breakbeat’owych list a label Scarcity z każdą EP-ką nabiera tempa.

Produkcje Mesmera są łatwo rozpoznawalne dzięki jego własnemu, niepowtarzalnemu stylowi a jego umiejętności za dj’ką zaowocowały wieloma zaproszeniami do klubów w Europie i Azji. Jeśli więc potrzebujesz dobrego remixu, jeszcze lepszego oryginału, niesamowitego labelu czy dj’a światowej klasy – Mesmer zapewnia Ci to wszystko !

Line UP:

Mesmer – /Scarcity Rec. Bukareszt/
www.scarcityrecords.com/
https://soundcloud.com/mesmer
https://soundcloud.com/scarcityrecords

Audiopills
/Gopher, Retrograde ,Smoke/
http://soundcloud.com/gopher-1
http://mixcloud.com/lukaszretrogradetkacz/
http://soundcloud.com/retrogradedj
https://soundcloud.com/smoke-style

Alchemix
/b2b episode ,R./
http://www.ruraclub.com/

Start : 21-00
Wstęp :10 pln ,Lista FB do 23:00 wstęp FREE

Zapraszamy