Dancewithme Open Air 2010

Clubbing

Sobota, 08 maja 2010
godz: 19:00

Amfiteatr

ul. Warszawska 11, Biała Podlaska

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Festiwal Muzyki Elektronicznej „Dancewithme Open Air 2010”

Po ubiegłorocznym sukcesie jednej z największych imprez elektronicznych wschodniej polski, przyszedł czas na jej kolejną edycję. DANCEWITHME OPENAIR 2010 – tym razem określenia „głośniej, więcej i lepiej” to stanowczo za mało, żeby wystarczająco dobrze opisać nadchodzący festiwal w Białej Podlaskiej. Wielkie Gwiazdy światowe, dwie sceny przesiąknięte czystym elektro, techno, oraz drum&bass, a do tego ekskluzywne pokazy sztuki barmańskiej… obecność obowiązkowa. Skoro już przy tym jesteśmy, należy wspomnieć że dzień wcześniej odbędzie się konkurs w bramaństwie klasycznym, pod nazwą SHAKEWITHME, gdzie umiejętności mieszania napojów zaprezentują utalentowani barmani z całej Polski. Do tego wszystkiego nie może oczywiście zabraknąć pokazów Flair (rzucanie butelkami)  w wykonaniu Mistrzów Świata, które z całą pewnością konkretnie rozgrzeją widownię. Te dwa nadchodzące eventy, stanowią obowiązkową pozycję dla wielbicieli dobrych imprez, świetnej muzyki i smacznych drinków.

Podsumowując SHAKEWITHME (Restauracja Skala/ Biała Podlaska), Ogólnopolski Konkurs Barmański organizowany którego organizacji Podjeło się Ogólnopolskie Stowarzyszenie Barmańskie. Znawcom świata barmańskiego nie trzeba tłumaczyć już więc w jak wielkiej rangi wydarzeniu będziemy mieli okazję uczestniczyć. 26 barmanów z całego kraju oraz 4 sędziów którymi zostali barmani z najwyższą rangą barmańską – „Master”, Do tego bardzo widowiskowy występ Mistrzów świata Barmanów w stylu Flair. Wszystko w niepowtarzalnej Opawie muzycznej i  świetlnej. Pierwsze  takie wydarzenie po wschodniej stronie Polski które w zaufaniu Urzędu Miasta Biała Podlaska uzyskało Honorowy Patronat Prezydenta Miasta.

DANCEWITHME: (Amfiteatr / Biała Podlaska) Jak w latach poprzednich impreza z wielkim „hukiem” odznaczająca się w naszym mieści niepowtarzalnym klimatem muzycznym oraz niepowtarzalnymi efektami świetlnymi. W tym roku organizatorzy mówią że nie idą krok dalej ale robią od razu kroków pięć.  15.000 Watt Nagłośnienia, Około 30 tu ruchomych głów i skanerów, Pokaz laserowy, Wielki wizualizacyjny show na 2 wielkie telebimy oraz 10 wielkich telewizorów plazmowych do tego wiele innych niespodzianek. Do tego 19stu Dj’i z Anglii, Polski i Niemiec. Szokującą wiadomością dla Przybywających na imprezę jest to iż Główną Gwiazdą imprezy na tego tocznej Edycji Open AIR 2010 jest wszystkim znany Dj i Producent –„ TOMCRAFT” znany przede wszystkim z takich numerów jak „Loneliness” lub „Ready To Go”.

LINK: http://www.youtube.com/watch?v=nEROOmxXnfc&feature=fvst
DANCE&SHAKE WITH ME: 7-8 maja, Biała Podlaska.

DANCEWITHME
Open Air 2010

08.MAJA.2010 (Sobota)
Open Air start 19:00 – Stop: 3:00
Afterparty – Start 1:00 Stop 10:00

Miejsce OPEN AIR: Amfiteatr / Biała Podlaska (Park Radziwiłowski)
Miejsce AFTERPARTY: Klub Gramofon / Ul. Narutowicza 24a / Biała Podlaska

Więcej info na : WWW.dancewithme.pl