Tanzlife

3 398
Tanzlife
Deep house Disco Tech House
Kraj:
Polska
Miasto:
Zielona Góra
Wytwórnie:

Tak naprawdę wszystko zaczęło się, gdy jeszcze jako młodzian pierwszy raz natrafił na dźwięki Daft Punk z czasów „Homework”. Od tej pory muzyka klubowa stała się częścią jego życia.

Rok 2010 był przełomowy. Wraz z Dj Old Spice’em zaczął organizować w rodzinnej Zielonej Górze cykl imprez, który cieszył się sporą popularnością. Pod koniec tego samego roku ukazała się pierwsza epka sygnowana już nazwą „Tanzlife”. Kolejne wydawnictwa w izraelskim Asymmetric, czy włoskiej Deeperfect, ukazały jego pomysłowość, ale przede wszystkim zabawę samą muzyką.

Rok 2012 był bardzo owocny pod względem koncertowym (mini trasa po UK), jak i wydawniczym, a współpraca z londyńską Moda Black, jak i pierwsze publikacje na winylu (Local Talk, U Know Me Records) oraz support produkcji od pierwszoligowych graczy z całego świata, sprawiły że zainteresowanie jego osobą gwałtownie wzrosło.

Początek nowego roku przyniósł kolejne winylowe wydawnictwo dla chicagowskiej Stripped & Chewed, remiks dla Noviki oraz kilka niezapomnianych występów w Niemczech i Polsce. W tym momencie zapowiada swoje kolejne publikacje na winylu.

DJ Chart | Tanzlife | 01.2012

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Tanzlife Warszawa System Recordings
2 Rodriguez Jr. Niagadina Mobilee
3 SLG Sugar & Spice Pets Recordings
4 Hot Since 82 Let It Ride Noir Music
5 Kuba Sojka Electronic Fever Souliner Records
6 Pysh Wieczorny (NoToMash Nocny Dub) Asymmetric Dip
7 Viadrina Shining Your Mama's Friend
8 Zambon Love Slave Primitive Copies
9 Tanzlife Amorgos (Orlyka remix) Asymmetric Dip
10 Radiohead Codex (Henry Saiz remix)