PRACA - SALES MANAGER

BPM MEDIA Sp. z o.o.

Jesteśmy zespołem ludzi, twórczo łączących doświadczenie w branży medialno-eventowej z pasją w projektowaniu nowatorskich rozwiązań przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii.

Wydajemy portale o tematyce kulturalnej i rozrywkowej ściśle współpracując z branżą muzyczną w Polsce i za granicą. Praca u nas to sposób na realizację swoich zawodowych ambicji i możliwość działania w kreatywnym środowisku z otwartymi ludźmi.

Sales Manager

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż powierzchni reklamowej w serwisach internetowych
  • Budowanie relacji z reklamodawcami – klientami bezpośrednimi, domami mediowymi, agencjami reklamowymi oraz obsługa sprzedanych kampanii
  • Sprzedaż e-usług w branży eventowej
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Kompleksowe przygotowywanie ofert oraz ich prezentacja
  • Negocjacje handlowe oraz nadzór nad finalizacją umów

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w zakresie aktywnego pozyskiwania Klientów i samodzielnej obsługi powierzonych budżetów poparte udokumentowanymi sukcesami [warunek konieczny]
  • Dobra znajomość rynku internetowego
  • Dobre rozumienie podstawowych zagadnień marketingowych (m.in. pozycjonowanie marki, znajomość, wizerunek, udziały rynkowe, itp.) [warunek konieczny]
  • Zaangażowanie i konsekwencja w działaniu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz budowaniu relacji

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań, samodzielną i kreatywną pracę w firmie wdrażającej innowacyjne usługi medialne
  • Niepowtarzalną atmosferę pracy i uczestnictwo w rozwoju firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjny i premiowy

CV prosimy przesyłać na adres [email protected]