Klubowa elektronika na Open'erze

news
03 Lip 2018 14:30

Redakcja Autor: Redakcja

 
Klubowa elektronika na Open'erze

Open'er Festival rusza już jutro! Punkty w lineupie nie do przegapienia? Depeche Mode, Massive Attack, Gorillaz... wiadomo! Ale gdybyś poczuł potrzebę zgubienia się gdzieś między house a techno w rytmie 4/4 to polecamy...

Kornél Kovács


Kornél Kovács to jeden z najważniejszych przedstawicieli szwedzkiej sceny muzyki elektronicznej. Około house'owy artysta prowadzi wraz z Axelem Bomanem i Petterem Nordkvistem kultowy label Studio Barnhus, który jest jednym z ostatnich bastionów świeżości w tym nurcie. Równie ciekawe są jego sety - sprawdźcie koniecznie w Gdyni!

Joris Voorn


Na Open'erze nie można przegapić występu króla tech-house'u z Amsterdamu. Artysta ma na koncie cztery albumy i niezliczoną ilość EP'ek, a także kultowy mix "Balance 014" z 2009, który dla wielu jest najlepszym studyjnym mixem wszech czasów. Na scenie Joris też wiele potrafi, co choćbym w ubiegłym roku w warszawskiej Smolnej.

Blooma


To jeden z najświeższych polskich techno projektów. Połączone siły Deasa i A_GIM'a wysoce "parkietowe" brzmienia i olbrzymia dawka energii. Panowie w zeszłym roku zagrali razem m.in. na festiwalach Tauron Nowa Muzyka i Audioriver, a miesiąc temu ukazała się ich pierwsza EP jako "Blooma".