Muzyka
 

Najstarszy imprezowicz z Poznania obchodzi 70. urodziny

news
23 Czerw 2017 15:24

 

 
Najstarszy imprezowicz z Poznania obchodzi 70. urodziny

Zenek, jeden z symboli poznańskiego życia nocnego już w sobotę będzie hucznie obchodził swoje urodziny. Podczas imprezy w Projekt LAB odbędzie się zbiórka pieniędzy na rehabilitację, która pomoże mu wrócić na klubowe parkiety.

Zenka, "Dziadka z Mięsnej" w stolicy Wielkopolski znają wszyscy. W końcu jeszcze niedawno temu imprezował od czwartku do niedzieli we wszystkich poznańskich klubach. Swój pseudonim zyskał w Cafe Mięsna, później bawił się do rana w 8 Bitach, HAH'u, KontenerART, a ostatnio można go było spotkać w Projekt LAB. To właśnie w tym ostatnim klubie, na barowym parkiecie Zenek będzie świętować swoje 70. urodziny. Będzie to raczej symboliczny udział, ponieważ starszy ciałem, ale wciąż młody duchem człowiek ma problemy z chodzeniem.


Podczas imprezy odbędzie się zbiórka pieniędzy, które będą przeznaczone na rehabilitację Zenka. Zagrają lokalni djs, którzy zrezygnowali ze swoich gaży na rzecz sprawy: Migano, Jakub Przewoźny, Sin i Lustyk.

Miejmy nadzieję, że rehabilitacja pomoże Zenkowi w powrocie na poznańskie parkiety i w powrocie do młodych ludzi, którzy dodawali mu energii i odejmowali lat.


fot. Sandra Biegun

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Ostatnie newsy

pokaż więcej

Hot newsy

z ostatnich 30 dni

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.