Zagraj z Robertem Dietzem! - FINAŁ

news
26 Kwie 2012 18:51

Tagi: robert dietz dj konkurs

 
Zagraj z Robertem Dietzem! - FINAŁ

Pierwszy etap konkursu za nami! Wyłoniliśmy dziesięć finałowych mixów. Posłuchaj i wybierz swojego faworyta!

Do Konkursu zgłoszonych zostało około 100 mixów, jednak ostatecznie do rywalizacji o występ z Robertem Dietzem stanęło ponad 50-ciu artystów.

Bardzo nas cieszy tak liczny odzew z Waszej strony, za który serdecznie dziękujemy - mówi Alex Kubaczewski, redaktor naczelny Muno.pl - Kolejnym powodem do radości jest bardzo wysoki poziom zgłoszonych mixów. Nie lada wyzwaniem dla nas było wyłonienie dziesięciu finalistów, jednak po długich naradach w końcu podjęliśmy decyzję.

W związku z tak dużym zainteresowaniem tego typu przedsięwzięciem, myślimy już o kolejnych konkursach, w których będą mogli wykazać się miłośnicy innych gatunków oraz nie tylko DJ-e" - dodaje Alex Kubaczewski.

Kluczowymi kryteriami wyboru były selekcja muzyczna i indywidualny styl, będący niekiedy w opozycji do panujących trendów.

Poniżej przedstawiamy listę autorów dziesięciu finałowych mixów, którzy mają szansę wystąpić podczas imprezy z okazji 8. Urodzin Muno.pl u boku Roberta Dietza (Cadenza)18 maja w poznańskim SQ klub.
LISTA FINALISTÓW (KOLEJNOŚĆ ALFABETYCZNA)


FINALISTOM GRATULUJEMY! :)

Każdy z Was może zagłosować na swojego faworyta. Redakcja Muno.pl wyłoni zwycięzcę w oparciu o wyniki głosowania, jednak pozostawia sobie prawo do decydującego głosu. Przyznanie wyróżnień, dzięki którym sylwetki tych artystów zostaną przedstawione w specjalnym artykule na Muno.pl, co jest doskonałą formą promocji ich twórczości, Redakcja pozostawia Czytelnikom. Głosowanie trwa do 10.05.2012 roku, a ogłoszenie zwycięzcy i wyróżnionych nastąpi 11.05.2012 roku!


Miejsce: SQ klub - Poznań
Data: 18.05.2012Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.