Zobacz nowy teledysk XXANAXX!

news
06 List 2018 15:03

Tagi: xxanaxx

 
Zobacz nowy teledysk XXANAXX!

"Na chwilę" to nowy singiel promujący krążek "Gradient", który ukazał się pod koniec października. Artyści ruszyli także w trasę z nowym materiałem!

Do sieci trafił najnowszy singiel "Na chwię" od duetu Xxanaxx, który promuje długo wyczekiwany trzeci krążek artystów. Muzykę zdobi video, które tak zapowiada Klaudia Szafrańska z zespołu: "Teledysk przypomina o tym, jak ważny jest realny kontakt z drugim człowiekiem. Zatracamy się w świecie obrazów, zapominając o dotyku, mówieniu o swoich uczuciach, uważnym słuchaniu potrzeb swoich bliskich. Stajemy się coraz bardziej egoistyczni. Skupiamy się na patrzeniu w telefony, nie zauważając tego co dzieję się obok. Tekstem chcemy przypomnieć też, by spróbować żyć tu i teraz, czerpać jak najwięcej radości z życia, przestać ciągle za czymś gonić, zatrzymać się i delektować chwilą."


"Gradient" ukazał się 26 października i wydaniu płyty towarzyszy trasa koncertowa. Bilety na występy Xxanaxx w Poznaniu i Warszawie są dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

XXANAXX - GRADIENT 2018

26.10 Wrocław / Stary Klasztor
27.10 Poznań / B17
09.11 Gdańsk / Stary Maneż
25.11 Kraków / Forty Kleparz
06.12 Warszawa / Stodoła
Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.