World Wide Warsaw 2016 ogłasza program

wydarzenie
15 Sty 2016 11:14

Tagi: world wide warsaw jimmy edgar john talabot shigeto snakehips shigeto

 
World Wide Warsaw 2016 ogłasza program

Po trzech gorących before'ach z udziałem DāM-FunKa, Gaslamp Killera i Nosaj Thinga, World Wide Warsaw rusza z kolejnymi ogłoszeniami.

Pierwszą potwierdzoną imprezą World Wide Warsaw 2016 jest showcase kultowego Ghostly International na Kredytowej 9 (24 lutego), na którym koncert zagra Shigeto, a DJ-sety Lord Raja i Heathered Pearls. Kolejne wydarzenia to występ duetu Snakehips w Miłości (4 marca), dalej Johna Talabota w 1500m2 (11 marca) i Jimmiego Edgara (na zdj. głównym) w Nowej Jerozolimie (12 marca).


John Talabot zagra 11 marca w 1500m2

To dopiero około połowa wydarzeń, jakie złożą się na festiwal - rozproszony w czasie i po różnych miejscach, ale spójny pod względem ambicji, by pokazywać najciekawsze zjawiska w nowej muzyce.

W ramach World Wide Warsaw 2016 czeka nas miesiąc spotkań z artystami z różnych zakątków świata. Koncerty i imprezy spod znaku nowych brzmień w różnych klubach i przestrzeniach zawładną stolicą na długie tygodnie.

WORLD WIDE WARSAW 2016:Źródło: materiały prasowe

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.