WIXAPOL S.A. z własną audycją w Rinse.fm

news
05 Luty 2019 15:22

Tagi: wixapol

 
WIXAPOL S.A. z własną audycją w Rinse.fm

"Kiedyś Radio Wolna Europa, teraz Radio Szypka Europa czyli Wixapol w eterze" - ekipa własnie dołączyła do grona rezydentów Rinse.Fm.

Londyńskie Rinse.Fm to jedna z najbardziej uznanych stacji radiowych z muzyką elektroniczną na świecie. Radio niedawno ogłosiło swoich nowych rezydentów, którzy dołączą do programu w 2019 roku. Znajdziemy wśród nich takich artystów jak m.in. Manni Dee, Lsdxoxo, Clouds, Kampire a także... polską ekipę WIXAPOL S.A.! Wiksapolanie będą nadawać swoje audycje przez trzy miesiące od marca.

"KIEDYS RADIO WOLNA EUROPA TERA RADIO SZYPKA EUROPA CZYLI WIXAPOL W ETERZEEE HEHE W RAMACH TZW REZYDENCJI DLA LONDYNSKIEJ STACJI Rinse FM CO MESIONC OD MARCA PRZEZ 3 MIECHY BDMY NADAWACZ AUDYCJE SPECJALNOM PODKASTY Z MUZYKOM WIXAPOLSKOM I MUZYKOM CO WIGZABOL INSPIRUJE I SB PODOBA I JEST BDB FAJEN" - zapowiadają artyści.

Jeśli nie możecie się już doczekać, sprawdźcie podcast, który nagrali dla Rinse.Fm w ubiegłym roku.


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.