Weekend w Iskrze

news
18 Lip 2018 11:40

Tagi: iskra iskra pole mokotowskie

 
Weekend w Iskrze

Impreza "True Music", Pool Party, drinki, Prosecco... sprawdź co będzie działo się w ten weekend w Iskrze!

Letni sezon w warszawskim klubie Iskra trwa. Nadchodzi niezwykle interesujący weekend w jednej z najlepszych imprezowych zielonych przestrzeni w Stolicy. Na gości czekać będzie basen, leżaki, bujna przyroda, dobrze wyposażony bar i ciekawi djs.Iskra letni melanż zaczyna już jutro, imprezą pod znanym na całym świecie hasłem "True Music". Grają: Glasse, Nowosad oraz LuLu Malina.


W piątek Iskra zaprasza na "własną wersję szlachetnej ścieżki", czyli impreza "Saṅsāra", na której wystąpią Foxall, Tika Milano, Goga M, maryo i Dju:Bass.

 
Sobotę w ISKRZE możecie zacząć już od 13 nad basenem popijając Prosecco (każde zamówienie jest podwojone) i słuchając setów od Beketta i LuLu Malina.


A tego samego dnia, wieczorem ISKRA chce "cofnąć się o 50 lat wstecz do czasów świetności basenów SKRY nazywanych wtedy "targowiskiem próżności", na którym całymi dniami Warszawiacy oddawali się zabawie i niczym nieskrępowanej integracji w strojach kąpielowych!" - czyli Pool Party po poolsku. Grają: Nikodamn, Mikolaj Komar, Dj Boogie, Dju:Bass.

 


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.