Muzyka
 

Vitalic wraca do Polski - BILETY

wydarzenie
13 Wrze 2017 11:00

Tagi: vitalic progresja

 
Vitalic wraca do Polski - BILETY

Bilety na warszawski występ Vitalica właśnie trafiły do sprzedaży! Radzimy się spieszyć z decyzją, bo ilość wejściówek jest ograniczona, a ilość osób zainteresowanych liczona w tysiącach.

Wielu uczestników tegorocznego Audioriver, zapytanych o najlepszy występ festiwalu, bez wahania odpowiedziało: Vitalic. Kwestią czasu było więc ponowne zaproszenie artysty do Polski. Warszawski klub Smolna wziął sprawy w swoje ręce i dzięki staraniom jego ekipy Francuz pojawi się w stolicy 4 listopada.


Liczba zainteresowanych posłuchaniem Vitalica na żywo idzie w tysiące, a przestrzeń przy Smolnej 38 nie jest w stanie wszystkich pomieścić, dlatego organizatorzy podjęli decyzję o przeniesieniu koncertu Vitalica do większej miejscówki - klubu Progresja. Data nie ulega zmianie.

Bilety na występ Vitalica w Progresji właśnie trafiły do sprzedaży. Wbijajcie na Biletomat.pl zanim będzie za późno, bo sold out jest bardzo prawdopodobny.

Zobacz również

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Ostatnie newsy

pokaż więcej

Hot newsy

z ostatnich 30 dni

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.