Unsound wyprzedany i "rozszyfrowany"

news
11 Czerw 2015 12:12

Tagi: unsound

 
Unsound wyprzedany i "rozszyfrowany"

Idea niespodzianki krakowskiego festiwalu przynosi pierwsze żniwa. Wszystkie karnety rozeszły się już pierwszego dnia sprzedaży. Zobacz także "rozszyfrowany" komunikat prasowy!

Festiwal Unsound Kraków 2015 odbędzie się między 11 a 18 października, w rozsianych po całym mieście lokacjach, nierzadko zaadaptowanych specjalnie na tę okazję. Pomimo braku line-upu, wszystkie karnety sprzedały się w kilkanaście minut. Pierwsze ogłoszenia programowe nadejdą w sierpniu, wtedy ruszy także sprzedaż biletów na pojedyncze wydarzenia. Część koncertów pozostanie jednak dalej niespodzianką. Organizatorzy zapowiadają poddanie uczestników festiwalu próbie. "Czy słuchamy inaczej, kiedy nie wiemy i/lub nie widzimy, kto występuje?"

Pierwszy komunikat prasowy dotyczący Unsoundu i jego motywu przewodniego w tym roku - “Surprise” - był w sporej części zamazany. Poradził sobie z tym pewien krakowski fotograf, który po małej obróbce odkrył tekst. Z pewnością jednym z najbardziej interesujących fragmentów "zaszyfrowanej" treści jest cytat dyrektora artystycznego Mata Schulza: "dpksdjdl sehnsljrnlj sljjlasljas... właśnie tego potrzebuje... muzyki eksperymentalnej."

11-18.10.2015 l UNSOUND Festival l Kraków

Pełną "odkodowaną" treść możecie zobaczyć poniżej.


Źródło: materiały prasowe

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.