Muzyka
 

Tricky zapowiada nową płytę - POSŁUCHAJ

zapowiedzi
14 Lip 2017 08:44

Tagi: tricky

 
Tricky zapowiada nową płytę - POSŁUCHAJ

Tricky powraca z nowym albumem "ununiform". Artysta ponownie zaprosił do współpracy Martinę Topley-Bird, której głos słyszymy w opublikowanej właśnie singlowej piosence "When We Die".

"ununiform" to pierwszy właściwy album Tricky'ego od czasu przeprowadzki do Berlina. Niektórzy emigrują do klubowej stolicy Europy z tęsknoty za imprezami, karnawałowym szaleństwem, jednak dla twórcy z Bristolu przeprowadzka oznaczała oczyszczenie. Podoba mi się tu, bo nikogo nie znam. Chodzę na spacery, jeżdżę na rowerze, dobrze się odżywiam. Nie piję. Niektórzy mówią, że to nuda, ale wstaję codziennie o 9 rano i o 23 jestem już senny. Dbam o siebie. - mówi Adrian Thaws.


Większość "ununiform" powstawała w nowym mieście Tricky'ego, jednak cztery kawałki nagrał w stolicy Rosji, przy współpracy lokalnych producentów i raperów. Po latach przerwy na albumie Anglika ponownie usłyszymy też głosy Martiny Topley-Bird i Franceski Belmonte. Ta pierwsza miała swój ogromy udział w sukcesie jego najsławniejszych krążków: "Maxinquaye", "Nearly God", "Pre-Millenium Tension" i "Angels With Dirty Faces". Głos Topley-Bird słychać w singlowej kompozycji "When We Die".


Tricky - ununiform [No Paper Records / False Idols / K7]

Data wydania: 22.09.2017


Tracklista:

01. Obia Intro
02. Same As It Ever Was
03. New Stole
04. Wait For Signal
05. It's Your Day feat. Scriptonite
06. Blood Of My Blood feat. Scriptonite & Tati
07. Dark Days
08. The Only Way
09. Armor
10. Doll
11. Bang Boogie
12. Running Wild
13. When We Die feat. Martina Topley-Bird


Zobacz również

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Ostatnie newsy

pokaż więcej

Hot newsy

z ostatnich 30 dni

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.