Tommy Four Seven - nowy album już w drodze!

news
06 Luty 2019 15:26

Tagi: tommy four seven

 
Tommy Four Seven - nowy album już w drodze!

Posłuchaj nowego utworu "2084", który zapowiada drugi krążek w karierze artysty!

Tommy Four Seven, brytyjski producent eksperymentalnego techno własnie zapowiedział swój drugi krążek. "Veer" bo taki nosi tytuł jest kontynuacją próby dekonstrukcji gatunku. Od debiutanckiej płyty "Primate" wydanej w CLR Records minęło sporo czasu, możemy zatem spodziewać się sporo świeżości. Album będzie pełny połamanych rytmów, chropowatych tekstur i klimatu ścieżki dźwiękowej filmu Sci Fi. Tommy udostępnił przedsmak tego co nas czeka, posłuchajcie sami utworu "2084".


Od otwarcia "47" w 2015 roku przez Tommiego przewinęła się cała masa świetnych wydawnictw od uznanych artystów (M.in. Ancient Methods, Killawat, Oake czy VSK) ale "Veer" będzie pierwszym albumem wydanym w wytwórni. Premiera całości już 5 kwietnia.

Tommy Four Seven ogłosił także tour w ramach wydania nowej płyty, którego częścią jest występ na Revive Festival. Artysta wystąpi także na kolejnej edycji Instytut Festival. Bilety na obie te imprezy są dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.