Tommy Four Seven powraca do Polski - ZAMÓW BILETY!

wydarzenie
26 List 2013 10:24

Tagi: tommy four seven sfinks700 8bitow

 
Tommy Four Seven powraca do Polski - ZAMÓW BILETY!

Jeden z najgłośniejszych ostatnio producentów techno, Tommy Four Seven, ponownie odwiedzi nasz kraj. Artysta zagra 6. grudnia w Sopocie i dzień później w Poznaniu w ramach cyklu Playground. Bilety na obie imprezy możecie zamawiać u nas.

Urodzony w Wielkiej Brytanii, a obecnie mieszkający w Berlinie Tommy Four Seven to niezwykle utalentowany DJ, producent oraz inżynier dźwięku. Znany jest ze swojego nietuzinkowego i innowacyjnego podejścia do muzyki techno, które otworzyło mu furtkę do należącej do Chrisa Liebinga wytwórni CLR. Obecnie jest jej czołowym artystą i stale umacnia swoją pozycję na techno-podwórku.


Polska publiczność miała okazję już kilkukrotnie usłyszeć na żywo potężne beaty Tommy'ego, za każdym razem przyjmując je z ogromnym entuzjazmem. T47 ponownie odwiedzi nasz kraj - 6. grudnia w sopockim Sfinksie i dzień później w poznańskim 8 Bitów. Bilety na obie imprezy są dostępne w naszej bileterii.

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.