Co nowego w wytwórni Tommy Four Seven? SŁUCHAMY

news
24 Sier 2015 09:22

Tagi: tommy four seven

 
Co nowego w wytwórni Tommy Four Seven? SŁUCHAMY

Zbliża się kolejne wydawnictwo labelu "47". W sieci pojawił się odsłuch nowego utworu Tommy'ego Four Seven z nadchodzącej EPki.

W ubiegłym roku Tommy Four Seven, gwiazda wytwórni CLR postanowił podjąć kolejny krok w swojej karierze. Wystartował z projektem "47", który łączy zarówno imprezy w słynnym berlińskim klubie Arena, jak i wytwórnię płytową, stawiającą na artystów, którzy występują podczas imprez "47".


Po pierwszym głośnym wydawnictwie, z numerami od m.in Kwartza czy Killawatta przyszedł czas na kolejną EP - "47002", która ukaże się już 7 września. Nadchodząca EP to echa majowej imprezy "47", na której wystąpili m.in. J. Tijn i P.E.A.R.L., nie zabraknie więc ich utworów na 47002. Dodatkiem jest kawałek od AnD i oczywiście od samego szefa labelu. Odsłuch nowego industrialnego utworu Tommiego możecie znaleźć poniżej.

Następne show Tommiego odbędzie się 28 sierpnia, a w line-upie możemy znaleźć takich arywistów jak Bas Mooy, Ritzi Lee czy I/Y. Zacieramy ręce i czekamy na wieści o kolejnym wydawnictwie.

V.A - 47002 [47]


Data wydania: 07.09.2015

Tracklista:

A1 Tommy Four Seven - X9
A2 P.E.A.R.L. - Vortex
B1 AnD - Valid Point
B2 J. Tijn - Mr Mime

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.