Muzyka przyszłości według The Orb - STREAM ALBUMU

zapowiedzi
18 Czerw 2015 08:30

Tagi: the orb kompakt

 
Muzyka przyszłości według The Orb - STREAM ALBUMU

Alex Paterson i Thomas Fehlmann nagrali nowy album projektu The Orb, zatytułowany "Moonbuilding 2703 AD". Krążek ukaże za kilka dni nakładem Kompakt, tymczasem słuchamy go w całości.

Muzyka liczącego sobie blisko 30 lat projektu The Orb stała się inspiracją dla kilku pokoleń słuchaczy i twórców. Alex Paterson i spółka wyznaczali nowe ścieżki w muzyce ambient, house i techno. Szczyt popularności grupy przypadł na początek lat 90-tych, wraz z wydaniem albumu "U.F.Orb". Obecnie dyskografia The Orb liczy sobie ponad 20 płyt, a kolejna jest w drodze!


Najnowsze dzieło The Orb nosi tytuł "Moonbuilding 2703 AD" i ukaże się 22 czerwca nakładem Kompakt. Nad nową płytą Alex Paterson pracował wraz z wieloletnim studyjnym partnerem Thomasem Fehlmannem. Krążek zawiera jedynie 4 kompozycje, za to najkrótsza z nich liczy sobie ponad 9 minut. Posłuchajcie w całości:


The Orb - Moonbuilding 2703 AD [Kompakt]

Data wydania: 22.06.2015


Tracklista:

01. God's Mirrorball
02. Moon Scapes 2703 BC
03. Lunar Cave
04. Moonbuilding 2703 AD

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.