'Cenne i spontaniczne chwile laptopowej kreatywności' - słuchamy albumu The Orb

news
12 Paź 2016 12:50

Tagi: the orb kompakt

 
'Cenne i spontaniczne chwile laptopowej kreatywności' - słuchamy albumu The Orb

Legendarny duet nie przestaje eksplorować muzyki ambient. Czy są w stanie jeszcze nas zaskoczyć? Słuchamy nowego dzieła w całości!

Muzyka liczącego sobie blisko 30 lat projektu The Orb stała się inspiracją dla kilku pokoleń słuchaczy i twórców. Alex Paterson i spółka wyznaczali nowe ścieżki w muzyce ambient, house i techno. Szczyt popularności grupy przypadł na początek lat 90-tych, wraz z wydaniem albumu "U.F.Orb". Obecnie dyskografia The Orb liczy sobie ponad 20 płyt, a kolejna jest w drodze!Artyści kontynuują "ambientową współpracę" z wytwórnią Kompakt. Po ubiegłorocznym krążku "Moonbuilding 2703 AD" nadchodzi "COW / Chill Out, World!". Album powstawał przez sześć miesięcy w podróży podczas trasy koncertowej, co jak określają artyści, popchnęło ich do "cennych i spontanicznych chwil laptopowej kreatywności".

Aktualizacja 13.10.2016

Płyty "COW / Chill Out, World!" można posłuchać przedpremierowo w całości na SoundCloud.The Orb - COW / Chill Out, World! [Kompakt]


Data wydania: 14.10.2016

Tracklista:

A1 First, Consider The Lillys
A2 Wireless Mk2
A3 Siren 33 (Orphee Mirror)
A4 4am Exhale (Chill Out, World!)
B1 5th Dimensions
B2 Sex (Panoramic Sex Heal)
B3 7 Oaks
B4 Just Because I Really Really Luv Ya
B5 9 Elms Over River Eno (Channel 9)
B6 The 10 Sultans Of Rudyard (Moo Moo Mix)

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.