Muzyka
 

Technosoul z Umweltem przejmują Projekt LAB

wydarzenie
18 Paź 2017 14:18

Tagi: technosoul projekt lab umwelt

 
Technosoul z Umweltem przejmują Projekt LAB

Sobota w labie to "kluboprzejęcie" przez ekipę Technosoul oraz jednego z najbardziej cenionych dziś artystów techno/electro.

Nadchodzi impreza Technosoul Takeover w poznańskim klubie Projekt LAB. Gościem specjalnym wydarzenia będzie mistrz tłustego electro, kwaśnych riffów i epickich dramatycznych melodii w futurystycznym, post-apokaliptycznym stylu. O kim mowa? Oczywiście chodzi o francuskiego producenta, ukrywającego się pod pseudonimem Umwelt.


On produkuje bez komputerów, wszystkie kawałki są nagrane za jednym zamachem, nie ma żadnej edycji czy miksu po wszystkim. (...) Kiedy dostałem wreszcie demówki, zdałem sobie sprawę, że trzymam w ręku najlepszy album electro jaki do tej pory słyszałem - tak recenzował jego ostatni, kultowy już krążek "Days Of Dissent" szef wytwórni Killekill, Dj Flush.

Artysta słynie z grania niewydanych jeszcze sztosów - na pewno wyciągnie coś specjalnego ze swojej troby w nadchodzącą sobotę. Na scenie wspomogą go reprezentaci Technosoul - Essence i Dtekk, oraz lokales - Impakt. Tej nocy klub będzie otwarty na swoich wszystkich trzech scenach - sprawdźcie pełny lineup poniżej. Bilety na to wydarzenie sią dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.


Main: Umwelt, Dtekk, Essence, Impakt
Bar: Raff Labowski, Loco Motive, MRTN.
-1: Cha&Lit, PLEBS, ADM

Zobacz również

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Ostatnie newsy

pokaż więcej

Hot newsy

z ostatnich 30 dni

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.