Instytut sadzi pierwszy Techno Las!

news
19 Lip 2018 13:27

Tagi: instytut

 
Instytut sadzi pierwszy Techno Las!

Czy wiecie, że jedno drzewo potrafi w ciągu roku wytworzyć tlen dla 10 ludzi? Co kilka minut z powierzchni Ziemi znika kolejny las… Instytut nie pozostaje na to obojętny.

Instytut właśnie ogłosił swój nowy projekt, wydarzenie "Sadzimy Techno Las", które odbędzie się 8 września w Stefanowie (województwo łódzkie).

Idea, która nam przyświeca jest bardzo prosta: udostępniamy przepiękny teren w Stefanowie  w dolinie pięciu stawów i bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Pilicy. Każdy ma możliwość rozbicia namiotu i korzystania ze wspólnej przestrzeni do przygotowania jedzenia, a nocą zapewniamy dostęp do barku, najlepszą muzykę i przestrzeń do tańca. Wszystko w duchu 100% eko. Nie znajdziecie tu plastikowych sztućców ani chemikaliów. Wracamy na łono natury! - zapowiada Instytut.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny, ale żeby dołączyć do przedsięwzięcia trzeba zakupić sadzonkę drzewa, która będzie dostępna na miejscu.

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.