Wielki powrót marki Technics?

technologia
21 List 2014 12:50

Tagi: technics technics tracks

 
Wielki powrót marki Technics?

Legendarna firma produkująca sprzęt audio ogłosiła szczegóły swojego nowego przedsięwzięcia. Wkrótce rusza Technics Tracks, sklep zajmujący się sprzedażą muzyki w wysokiej jakości.

Od czasu zaprzestania produkcji kultowych gramofonów Technics SL-1200/SL-1210, marka nie dostarczała światu żadnych rewelacji. Wczoraj jednak Technics ogłosił, że w styczniu przyszłego roku w Niemczech i Wielkiej Brytanii ruszy Technics Tracks, czyli platforma sprzedająca muzykę w najwyższej jakości. Kupione kawałki będzie można trzymać w chmurze, z której będzie można je pobrać na różne urządzenia.


- Technics Tracks będzie platformą, dzięki której użytkownicy nie tylko będą mogli pobrać ulubioną muzykę w znakomitej 24-bitowej jakości, ale też przeczytać ciekawe artykuły i newsy z muzycznego świata. To kolejny krok w naszej drodze do dostarczenia światu muzycznych doznań najwyższej klasy - mówi David Preece, szef oddziału Technics w Europie.

Nowa usługa Technicsa będzie dostępna na komputerach i platformach mobilnych. Na razie nie wiadomo kiedy i o jakie kraje zostanie rozszerzona.

Więcej informacji: technics.com/tracks

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.