Oto Technics SL-1200 dla DJ-ów

technologia
06 Luty 2017 14:01

Tagi: technics

 
Oto Technics SL-1200 dla DJ-ów

Tańszy, niezawodny i dostępny również w kolorze czarnym - oto gramofon Technicsa stworzony do zastosowań profesjonalnych.

Jakiś czas temu dyrektor kreatywny Technicsa, Hiro Morishita, powiedział, że zaprezentowany w ubiegłym roku i kosztujący 15 tys. zł gramofon SL-1200G nie został zaprojektowany z myślą o didżejach, tylko melomanach. Kilka dni później pojawiły się informacje na temat znacznie tańszej wersji SL-1200GR, jednak wówczas nie potwierdzono, że to oficjalny następca "didżejskich" wersji.


Dziś już wiadomo, że model GR pojawi się w dwóch wariantach kolorystycznych - srebrnym oraz czarnym - i nazwanych jak za dawnych lat - odpowiednio SL-1200 i SL-1210. Sprzedaż rozpocznie się w kwietniu. Producent wycenił gramofon na 1600 dolarów.

I na koniec najważniejsza informacja. Michiko Ogawa z Technicsa potwierdził, że model GR jest zaprojektowany z myślą o didżejach i doskonale sprawdzi się w zastosowaniach profesjonalnych.

Więcej informacji: technics.com


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.