Tauron Nowa Muzyka powraca z projektem Pop-Up

news
16 List 2018 10:05

Tagi: tauron nowa muzyka pop up who made who luke vibert

 
Tauron Nowa Muzyka powraca z projektem Pop-Up

Sezon festiwalowy za nami, wracamy do klubów! Uwierzcie nam - 17 listopada warto pojawić się w Krakowie! Na scenie pojawią się bardzo ciekawe gwiazdy m.in. Who Made Who!

Podczas wydarzeń sygnowanych marką festiwalu występują artyści światowej klasy i tym razem nie będzie inaczej.  W Nowej Hucie zagrają:

  • !!! (Chk Chk Chk) US
  • Who Made Who DK
  • Luke Vibert UK
  • The Field SE
  • Noon PL


17.11.2018 TAURON NOWA MUZYKA POP-UP

Teatr Łaźnia, Kraków



Tauron Nowa Muzyka Pop-Up to projekt specjalny, którego pierwsza odsłona odbyła się w czerwcu we Wrocławiu:

„Zagrali wtedy Mouse On Mars, Meute, Michael Mayer i Sebastian Mullaert. Drugi koncert, ale już z innym składem, zaplanowaliśmy w Krakowie. Wybraliśmy oba miasta, ponieważ są bliskie naszemu sercu i należą do wiodących ośrodków kulturalnych, ale przede wszystkim obserwujemy tu rosnące zainteresowanie muzyką elektroniczną oraz festiwalem Tauron Nowa Muzyka Katowice. Z południa Polski przyjeżdża co roku do Katowic wielu fanów naszej imprezy. Poprzez jednodniowy cykl Pop-Up chcemy przybliżyć mieszkańcom Krakowa, którzy jeszcze nie poznali Festiwalu, nasze główne wydarzenie oraz zachęcić ich do odwiedzenia w czerwcu niedalekich sąsiadów.” – mówi Adam Godziek z More Music Agency, organizator Festiwalu.

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.