Tauron Nowa Muzyka 2015 ogłasza pierwszych artystów! ZAMÓW BILETY

wydarzenie
05 Luty 2015 19:05

Tagi: tauron nowa muzyka nowa muzyka

 
Tauron Nowa Muzyka 2015 ogłasza pierwszych artystów! ZAMÓW BILETY

Właśnie poznaliśmy pierwszych artystów 10. edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka, który odbędzie się w dniach 20-23 sierpnia w Katowicach. Zobacz kto zagra!

W tym roku festiwal Tauron Nowa Muzyka obchodzić będzie jubileusz - to już 10 lat odkąd organizatorzy katowickiego festiwalu serwują nam najciekawsze muzyczne zjawiska i występy nietuzinkowych artystów, których nieczęsto widuje się w Polsce.

Jubileuszowa edycja będzie wyjątkowa, co potwierdza dzisiejsze, pierwsze ogłoszenie artystów. W dniach 20-23 sierpnia na terenie Muzeum Śląskiego w Katowicach wystąpią: Autechre, Dopplereffekt, Vessels, Objekt (jako LittleBig Music Agency Stage), The Juan MacLean (LIVE), Ghostpoet, Portico, Fatima and The Eglo Band. Z niecierpliwością czekamy na kolejne niespodzianki od Tauron Nowa Muzyka!

Karnety 2-dniowe możecie już zamawiać za pośrednictwem serwisu Biletomat.pl. Warto zwrócić też uwagę na cykl koncertów Before Tauron Nowa Muzyka, którego gwiazdami są m.in. Elliphant, Clark, WhoMadeWho i Nils Frahm.


Fot. główne: Radosław Kaźmierczak

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.