Tama - TOP 5 imprez tej jesieni

news
05 Paź 2018 12:15

Tagi: tama

 
Tama - TOP 5 imprez tej jesieni

Klubowy sezon w poznańskiej Tamie trwa w najlepsze! Sprawdź listę artystów, których występów nie możesz pominąć.


KLUB TAMA | JESIEŃ/ZIMA 2018

SPRAWDŹ PROGRAM


 


20.10 / I Hate Models

Mimo, że kariera artysty rozpoczęła się zaledwie trzy lata temu, to I Hate Models zdołał przyciągnąć uwagę całej sceny techno i zagościć w katalogach takich wytwórni jak Arts, Monnom Black czy Rave Or Die. Jego twórczość jest pełna odniesień do muzyki rave czy industrialnych brzmień.

31.10 / Shifted

Znany fanom techno Shifted swoją działalność producencką zaczynał nagrywając drum'n'bass. Przeprowadzka do Berlina okazała się decydująca do obrania technicznego kierunku - to w europejskiej stolicy techno nagrał utwory, które należą do ekstraligi całego gatunku - bezkompromisowe i zahaczające o eksperyment. Shifted zagra w Tamie już w Halloween.

09.11 / Catz 'n Dogz

Podczas tego sezonu nie można pominąć polskich gwiazd house. Catz 'n Dogz od kilku lat egzystują na szczycie międzynarodowej sceny muzyki tanecznej. Ich twarze biją z okładek magazynów muzycznych, a sety rozbrzmiewają w największych klubach świata i podczas festiwali.

16.11 / Dub FXOd 2006 roku Dub FX zdominował świat ulicznego performance'u jako artysta wykorzystujący jedynie swój głos i loop station. Jego niezwykłe umiejętności i energię sceniczną polska publiczność mogła podziwiać kilkukrotnie, ostatni raz 2 lata temu przy okazji trasy promującej album "Thinking Clear". W listopadzie Dub FX ponownie odwiedzi nasz kraj, a w tym Tamę.


30.11 / Damian LazarusNiezmiennie zachwyca wszechstronnością swoich setów, zawsze świetnie dostosowanych do okoliczności. A okoliczności bywają skrajne. Damian Lazarus równie dobrze radzi sobie w klubach jak i w niekonwencjonalnych miejscach. Grał już w dżungli, na plażach, na pustyni a nawet ruinach Majów w Meksyku. Na co dzień Lazarus jest kuratorem festiwalu Ground Zero i kultowego cyklu imprez Get Lost. W ostatnich latach jego wytwórnia Crosstown Rebels wydawała nagrania takich artystów jak Jamie Jones, Maceo Plex, Hot Since 82 czy Charlotte De Witte.


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.