Muzyka
 

Wyciekła tracklista soundtracku 'T2: Trainspotting'

news
10 Sty 2017 15:11

Tagi: trainspotting t2 trainspotting

 
Wyciekła tracklista soundtracku 'T2: Trainspotting'

Po sieci krąży screenshot przedstawiający tracklistę soundtracku drugiej części "Trainspotting". Film trafi do kin jeszcze w tym miesiącu.

Długo oczekiwany sequel kultowego "Trainspotting" trafi do kin 27 stycznia (w Polsce 3 lutego), nieco ponad 20 lat po premierze części pierwszej. W filmie zobaczymy całą czwórkę głównych aktorów - Ewana McGregora, Ewena Bremnera, Jonny'ego Lee Millera oraz Roberta Carlyle'a. Film reżyseruje oczywiście Danny Boyle.

"Trainspotting" swój sukces zawdzięczał m.in. rewelacyjnej ścieżce dźwiękowej. Z niecierpliwością wyczekiwaliśmy informacji na temat soundtracku "T2: Trainspotting", który ukaże się na płycie CD w dzień premiery filmu.

Jeśli ścieżka dźwiękowa miała być niespodzianką, to zepsuł ją Amazon - tracklista widniała dziś przez chwilę na stronie sklepu. Została szybko usunięta, ale ktoś zdążył zrobić screenshot.

Źródło: mixmag.net


Zobacz również

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Ostatnie newsy

pokaż więcej

Hot newsy

z ostatnich 30 dni

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.