Muzyka
 

Urodziny Szpitalnej 1 z wyjątkowymi gośćmi

wydarzenie
23 List 2016 11:56

Tagi: szpitalna 1

 
Urodziny Szpitalnej 1 z wyjątkowymi gośćmi

Minął rok od powstania Szpitalnej 1, która na dobre wpisała się w klubową mapę Krakowa. Przyszedł zatem czas na celebrację urodzin z wyjątkowymi gośćmi - legendami gatunków chicago house i detroit techno.

W czwartek 24 listopada urodzinowy weekend otworzy koncert zespołu Kroki, który w swojej muzyce sięga po jazz, soul, indie rock i okrasza je elektroniką i dystynktywnym głosem frontmana Jaqa Mernera. Dzień później do Szpitalnej 1 zawita legenda chicago house, Robert Owens, doświadczony dj, producent i wokalista, którego charakterystyczny głos można usłyszeć można w setkach utworów.


W sobotę klub odwiedzą kolejne legendarne postacie, tym razem sceny detroit techno - SCAN 7. Produkcje kolektywu wydawane były przez m.in. Tresor oraz Underground Resistance, co potwierdza ich klasę. Będzie to ich pierwszy występ live w Polsce.

Urodzinowy weekend Szpitalnej 1:


W kolejnych tygodniach w Szpitalnej 1 usłyszymy jeszcze m.in. Izę Lach, Ceephax Acid Crew, Coals i The Rootsmana.Zobacz również

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Ostatnie newsy

pokaż więcej

Hot newsy

z ostatnich 30 dni

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.