Muzyka
 

SYLWESTER 2016: POLSKA - PRZEWODNIK MUNO.PL

news
30 Gru 2016 16:20

Tagi: sylwester 2016 przewodniksylwester2016

 
SYLWESTER 2016: POLSKA - PRZEWODNIK MUNO.PL

Czas najwyższy zaplanować Noc Sylwestrową 2016, zatem Muno.pl spieszy z pomocą! Przedstawiamy zestawienie najciekawszych imprez sylwestrowych w naszym kraju.

Poznaliśmy już imprezową ofertę ostatniej nocy 2016 roku Berlinie i Londynie, ale co dzieje się w Polsce? Dużo! Bal w Pałacu m.in. z Muno.pl, Pozdro Techno Sylwester, a może impreza z ekipą Unsound?

 

Zobacz też:

SYLWESTER 2016/2017 - BERLIN

SYLWESTER 2016/2017 - LONDYN

 

 

PAŁAC CECHOWY - POZNAŃ


Lineup: Krenzlin, Michał Jabłoński, Sept, Zariush, Feelaz, Zboro, Jakub Przewoźny, Conradq & Juniore, Popkids Vibes, Creamer, Mea, Matik, Will Art


Start: 20:00
Adres: Ul. Niezłomnych 2, Poznań
Bilety: 69 / 79 / 89 zł / VIP - 270 zł


SQ KLUB - POZNAŃ




Lineup: John James, Loui & Scibi, Groove Cocktail, Bartes

Start: 21:30 - 06:00
Adres: Ul. Półwiejska 42, Poznań
Bilety: 40 / 100 zł


PROJEKT LAB - POZNAŃ



Lineup: JUTRØ x Da Vosk Docta, Ginger, Miły Atz, Majkizioom, DJ WAR, Przybysz, PASZCZAK, Epix, Kuczer, Dzida, Heszu, Borsuk, Rave Novak, Wypożyczalnia Kumpli, Re:Master, Tayler, Lewa, Nilus, Okami

Start: 21:00
Adres: Ul. Grochowe Łąki 5, Poznań
Bilety: 10 / 20 / 30 / 40 zł

TWOJA STARA - POZNAŃ



Lineup: Joana, Wojtek Chlost b2b Stinson, Exilim b2b Dawid Sieradzki, audiorotax, Lovo Motive, Jakub Przewoźny, Raff Labowski, LUK

Start: 22:00
Adres: Ul. Małe Garbary 7a, Poznań
Bilety: 10 / 20 / 30

NOWE BITY - POZNAŃ




Lineup: Exilim b2b Dawid Sieradzki, PLEBS, Stinson, Arcode, Cue, audiorotax, Rave Novak, Tayler, Stanisław Kryszewski

Start: 01:00
Adres: Ul. Kozia 20, Poznań
Bilety: TBA

SCHRON - POZNAŃ




Lineup: Michał Gutkowski, Seb & Rodrigezz, Dopowski & Dopowski, BAD MOB Music, Shileeth, Model 68, Aksamit, We Told

Start: 21:00
Info: NYE
Adres: Ul. Kościuszki 68
Bilety: 30 / 35 / 40

PLAC WOLNOŚCI - POZNAŃ



Lineup: Rosalie., Klaves, The Dumplings, Edward Hulewicz, Grupa Vox, Zbigniew Górny Orkiestra

Start: 20:00
Adres: Plac Wolności, Poznań
Bilety: wstęp darmowy

OPCJA - POZNAŃ



Lineup: Dj Hen, DJ Vader VDR, Dj Majk L

Start: 20:00
Adres: Ul. Półwiejska 18, Poznań
Bilety: 50 zł

SMOLNA - WARSZAWA



Lineup: Leon, Angelo Mike, Simon Mattson, Truant, Anja Kraft, Kuba Sobczak, Sovinsky, Pitti Schmitti, Maciek Głębocki, Kuba Otłowski, DASEIN, T2P / Time2Play, Kaj, Sincz

Start: 20:00
Adres: Ul. Smolna 38
Bilety: 0 / 40 / 50 zł / Upgrade - 170 zł

LIBIDO - WARSZAWA



Lineup: Michał Wolski, Blazej Malinowski, Private Press, Essence, Dtekk, Gem

Start: 23:00
Adres: Ul. Kredytowa 9
Bilety: 35 zł

MIŁOŚĆ - WARSZAWA



Lineup: Exboyfriends, NEEN, Yorüba, Kovvalsky, Jealo, Deyna

Start: 22:00
Adres Ul. Kredytowa 9
Bilety: 60 zł

MÓZG - WARSZAWA



Lineup: Lt.Dan, Urloop, Mko, MaL, Bari., MrKrczmrk, Fobist, Ola Teks, Cyryl

Start: 22:00
Adres: Ul. Jana Zamoyskiego 20, Warszawa
Bilety: 35 / 50 zł

POGŁOS - WARSZAWA




Lineup:
TBA

Start: 22:00
Adres: Ul. Burakowska 12
Bilety: 30 zł

NIEBO - WARSZAWA



Lineup: Miko Czajkowski, Kuvau, BADBITCHES, Zeppy Zep, zuzaOK

Start: 22:00
Adres: ul. Nowy Świat 21, Warszawa
Bilety: 40 / 250 zł

BLOK BAR - WARSZAWA



Lineup: TBA

Start: 22:00
Adres: Ul. Jasna 1, Warszawa
Bilety: 50/60

SHOWCASE CLUB - WARSZAWA



Lineup: Cocolino, Kevs, Kalicky, Lipski

Start: 21:00
Adres: Żurawia 32/34, Warszawa
Bilety: 0 / 45 zł



METRONOM - WARSZAWA



Lineup: WIXAPOL S.A.

Start: 22:00
Adres: Chłodna 35/37, Warszawa
Bilety: TBA



DOM TOWAROWY BRACI JABŁKOWSKICH - WARSZAWA



Lineup: Jedynak & Ment XXL, ISayMikey, DJ Panda, Czarlson, Princess Rap

Start: 21:00
Adres: Ul. Bracka 25, Warszawa
Bilety: TBA


FORUM PRZESTRZENIE + 89 - KRAKÓW



Lineup: COLA & JIMMU, Envee, Daniel Drumz, Robert Busha, A Made Up Sound, Bjorn Torske, Eltron John, Kixnare, NHJ

Start: 21:00
Adres: Ul. Marii Konopnickiej, Kraków
Bilety: 60 / 90 zł

SZPITALNA 1 - KRAKÓW



Lineup: Leibniz., Albrecht Wassersleben, Chino, Olivia, Charlie, Cashmere Crew

Start: 22:00
Adres: Ul. Szpitalna 1, Kraków
Bilety: 40 / 50 / 70 zł

PROZAK 2.0 - KRAKÓW



Lineup: DJ Bleq

Start: 04:44
Adres: Plac Dominikański 6, Kraków
Bilety: TBA

ŚWIĘTA KROWA - KRAKÓW



Lineup: Feral Rite, Diabot, virtual geisha

Start: 22:00
Adres: Ul. Floriańska 16, Kraków
Bilety: 30 zł

PAUZA - KRAKÓW



Lineup: C.J. Hartmann, Filet, SQBI

Start: 20:00
Adres: Ul. Stolarska 5/3, Kraków
Bilety: 20 zł

BARKA - KRAKÓW



Lineup: Møzaika & Freux, Huges, Hallala, Tamil, Bakłażan

Start: 21:00
Adres: Ul. Podgórska 16, Kraków
Bilety: 30 / 40 / 50 zł

PREPAR - KATOWICE



Lineup: Piotr Klejment, Phil Jensky, Ken-G, Martinii

Start: 22:00
Adres: Ul. Mariacka 31, Katowice
Bilety: 20 zł

INQBATOR - KATOWICE



Lineup: Kuba Sojka, Daniel Mencel, Marte Forms, 600sto900, Qbs, Material, Virus, R05, Sharky, Contact, Kuaq, xdubx, Jacob Larsen, Endr:u, K.Andy, Dr. Groove, Luke Caspi, Set

Start: 21:00
Info: Dance Till Death
Adres: Ul. Dworcowa 2, Katowice
Bilety: 35 / 45 / 60 zł

JAZZ CLUB HIPNOZA - KATOWICE



Lineup: Sid Le Rock, Metope, Glasse

Start: 21:00
Adres: Plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice
Bilety: 80 zł


KRÓLESTWO - KATOWICE



Lineup: Rawski, Novika, Mr. Lex, Last Robots

Start: 19:00
Adres: Rondo Gen. Jerzego Ziętka 1, Katowce
Bilety: 50 zł


SFINKS700 - SOPOT



Lineup: Amotik, Vacos, Radek Cyman, Eliot, Dark Smile Fam, Twin Prix, SB, Tilo

Start: 21:30
Adres: Aleja Franciszka Mamuszki 1
Bilety: 69 zł


MONKEY CLUB - SOPOT



Lineup: Sonarsson, Pb Skarpy, Kudelski, Sven Wit, Minimind, Marboc, Paryss, Tween, Ertel, Emde, Soph, Ane, Æ'

Start: 21:00
Adres: Ul. Tadeusza Kościuszki 68A, Sopot
Bilety: 50 / 70 zł



DREAM CLUB - SOPOT



Lineup: Mibro, Neevald, Miqro

Start: 22:00
Adres: Ul. Bohaterów Monte Cassino 53, Sopot
Bilety: 50 / 300


DAS LOKAL - WROCŁAW



Lineup: Seb & Rodrigezz, Kacper Kozłowski, Szymon Qjat, CruzOe, Raev, tba

Start: 21:00
Adres: Plac Solidarności 1/3/5
Bilety: 30 / 40 zł

MŁYN SUŁKOWICE - WROCŁAW



Lineup: Myself & Dave Haco, Juerga, Antoni Sierakowski, Mateusz Żróbek, Gaws, Swoboda, Masia, Drador, Szymon Piotr, Animato, CJ Art, Abyss, Atom, Alces, Morpheus, Primal, Special FX, Ross, Yaos, Proxima Centauri

Start: 20:00
Adres: Aleja Poprzeczna 36, Wrocław
Bilety: 100 zł

OFF PIOTRKOWSKA - ŁÓDŹ



Lineup: Sasza, Rebel, Strzelec, MMX, SJNET, jaYETI, Rebus, G-Sound, Skok, Vyti Tauta, Bombchen, Onesomeone

Start: 21:00
Adres: Ul. Piotrkowska 138/140
Bilety: 25 / 35 zł



PIOTRKOWSKA 6 - ŁÓDŹ



Lineup: Gibo, Dronehead, Radicall, FM, Structural, Still, Grabba, Kaps & MC Dee, Yakuz, Morning Change, GUT, No.107, Steve Moob, Yes, i'm not, Ratepus JD, Seszel

Start: 22:00
Info: Ravester
Adres: Ul. Piotrkowska 6, Łódź
Bilety: 30 / 39 / 49 zł



SODA UNDERGROUND - ŁÓDŹ



Lineup: Infinity, J-Cop, Akira, Sinusoyda, Carmel, Mr Floppy, Oneplay, Zenon, Leyman

Start: 21:00
Adres: Ul. Piotrkowska 6, Łódź
Bilety: 25 / 30 zł


TOWARZYSKA KAFE - BYGDGOSZCZ



Lineup: DJ Paulo, Keta, Piko

Start: 21:00
Adres: Ul. Poznańska 12, Bydgoszcz
Bilet: 30 zł

CITY HALL / TANZ BAR - SZCZECIN




Lineup: Prime, Brat Beat, MarioKotta

Start: 22:00
Adres: Ul. 3 Maja, Szczecin
Bilety: 20 zł

NRD KLUB - TORUŃ



Lineup: Lazy One, Zofia Beezee, StosunkowoDobry Waca, Janek, Adam

Start: 21:00
Adres: Ul. Browarna 6, Toruń
Bilety: 25 / 35 zł

Zobacz również

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Ostatnie newsy

pokaż więcej

Hot newsy

z ostatnich 30 dni

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.