Muzyka
 

Sven Marquardt odwiedzi klub Smolna - BILETY NA WYSTAWĘ

wydarzenie
31 Sier 2017 14:33

Tagi: smolna sven arquardt

 
Sven Marquardt odwiedzi klub Smolna - BILETY NA WYSTAWĘ

Słynny selekcjoner Berghain i niezwykle utalentowany fotograf przyjedzie do stolicy już we wrześniu, by zaprezentować swoje prace. Wejściówki na wystawę są dostępne na naszej stronie.

Warszawski klub Smolna po ogłoszeniu swojego programu na jesień i zimę zaskoczył jeszcze jedną informacją. Od 4 do 9 września w murach klubu będzie można podziwiać wystawę fotografii Svena Marquardta.
Sven Marquardt, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci klubowego Berlina. Słynny selekcjoner Berghain jest także niezwykle wrażliwym i utalentowanym fotografem. We wczesnej młodości, w latach 80. chwycił za aparat po raz pierwszy, kiedy był związany z punkowym i artystycznym środowiskiem wschodniego Berlina. Jego zdjęcia z pewnością znacie z fotografii prasowych rezydentów Berghain, czy z okładek wydawnictw Ostgut Ton. W 2014 roku opublikował autobiografię "Noc jest życiem", w której opowiada o swojej buntowniczej młodości, fotografii i filozofii pracy w najpopularniejszym klubie techno na świecie.


Artysta spędzi w Warszawie tydzień, prezentując swoje prace ukazujące ludzkie emocje, strachy i pragnienia z klubowym światem w tle. Wystawie będzie towarzyszyć ekspozycja „Lokomotywą do Blue Velvet”, czyli zbiór prac traktujących o historii polskiego clubbingu. Nie zabraknie gości specjalnych jak m.in. Gerhard Derksen, czy prezentacji archiwalnych zdjęć i wideo z Lokomotywy, Blue Velvet, Rhisome czy "Filtrów".


Zobacz również

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Ostatnie newsy

pokaż więcej

Hot newsy

z ostatnich 30 dni

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.