Years & Years gwiazdą Spring Break w Poznaniu - ZAMÓW BILETY

wydarzenie
21 Sty 2015 15:46

Tagi: spring break years & years

 
Years & Years gwiazdą Spring Break w Poznaniu - ZAMÓW BILETY

Druga odsłona Spring Break Festival & Conference odbędzie się w Poznaniu w dniach 23-25 kwietnia. Podczas Spring Break wystąpi laureat nagrody BBC Sound Of 2015 - zespół Years & Years. Karnety już w sprzedaży!

Spring Break to pionierskie na polskim rynku przedsięwzięcie - impreza, która łączy w sobie dwa podstawowe elementy festiwalu showcase'owego - część konferencyjną i koncertową. W trakcie Spring Break koncerty młodych, obiecujących zespołów sąsiadują więc z warsztatami i wykładami dla uczestników. Pierwsza edycja wydarzenia pokazała jak bardzo brakowało tego typu imprezy na polskim gruncie. Świetne recenzje samej imprezy, jak i tworzących ją wydarzeń, a także wsparcie ze strony środowiska muzycznego i publiczności sprawiło, że Spring Break wraca, a kolejna edycja zaistnieje w Poznaniu na jeszcze większą skalę!

ZOBACZ TEŻ: SPRING BREAK 2014 - RELACJA MUNO.PL

Spring Break Festival & Conference odbędzie się w Poznaniu w dniach 23-25 kwietnia. W ramach tego wydarzenia zespół Years & Years!

23-25.04.2015 | SPRING BREAK | POZNAŃ

Years & Years to trio z Londynu, które swą popularność zyskało dzięki doskonałej EP „Real”. Olly Alexander, Mikey Goldsworthy i Emre Turkmen wśród swoich inspiracji wymieniają TLC i Aaliyah i to właśnie inspiracja brzmieniami R&B lat 90. tworzy podstawowy składnik ich porywających electro-popowych przebojów. Pomimo młodego wieku muzycy pochwalić się mogą już sporym doświadczeniem scenicznym - w 2014 roku występowali na licznych festiwalach (m.in. Bestival, Latitude czy Tauron) i supportowali Sama Smitha. W ubiegłym tygodniu zwyciężyli natomiast w tegorocznej edycji prestiżowego plebiscytu BBC Sound. Obecnie zespół pracuje nad debiutanckim albumem, który ma się ukazać jeszcze w tym roku.

Niedawno zaprezentowali klip do utworu "King":

Źródło: materiały organizatora


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.