The Residents gwiazdami łódźkiego festiwalu - BILETY

wydarzenie
19 Czerw 2017 10:47

Tagi: soundedit

 
The Residents gwiazdami łódźkiego festiwalu - BILETY

Tajemniczy zespół The Residents będzie gwiazdą 9. Międzynarodowego Festiwalu Producentów Muzycznych Soundedit w Łodzi.

W ciągu całej kariery członkowie grupy The Residents ani razu nie zdradzili swojej prawdziwej tożsamości. Na scenie artyści zawsze są ubrani w kostiumy, zaś za wywiady i promowanie formacji odpowiedzialne jest The Cryptic Corporation. Zadaniem The Cryptic Corporation jest również odwracanie uwagi od wskazówek prowadzących do rozwiązania zagadki tożsamości artystów tworzących amerykański zespół. Pojawiały się teorie, że The Residents to tak naprawdę formacja złożona z muzyków The Beatles lub Aerosmith.


Przed koncertem The Residents na scenie pojawi się pionier muzyki elektronicznej w Polsce - Marek Biliński. Artysta ten podczas uroczystej Gali odbierze nagrodę Człowieka ze Złotym Uchem za pionierskie dokonania w dziedzinie produkcji muzycznej.

The Residents i Marek Biliński wystąpią podczas 9. Międzynarodowego Festiwalu Producentów Muzycznych Soundedit. Koncert obędzie się w sobotę, 28 października w łódźkim klubie Wytwórnia. Dzień wcześniej w ramach Soundedit odbędzie się koncert Gary'ego Numana oraz afterparty z Danielem Millerem.
Źródło: materiały prasowe

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.