Muzyka
 

BLNDR i Marla Singer zagrają w Smolnej: rozgrzewka!

news
16 Czerw 2017 13:15

 

 
BLNDR i Marla Singer zagrają w Smolnej: rozgrzewka!

Anja Kraft wybrała 10 utworów, które musisz znać "po pierwszym bicie" przed sobotnią imprezą z BLNDR i Marla Singer w warszawskim klubie Smolna z okazji 10-lecia imprezowego projektu "electrified.".

electrified., to projekt Anji Kraft, który powstał 10 lat temu. Pod tym szyldem pojawiały się audycje radiowe czy imprezy, na których dzięki współpracy z klubami zapraszani byli m.in. Lakker, Hector Oaks, Yan Cook, Conforce, I/Y czy Ø [PHASE]. Co szykuje Anja na 10-lecie i własne urodziny? W klubie Smolna pojawi się cały aktualny skład kolektywu (Anja Kraft, Yellen, Maciek Głębocki i Zariush) oraz dwóch specjalnych gości.


Na okrągłą, dziesiątą rocznicę naszej działalności zdecydowałam się na dość egzotyczne połączenie: Marla Singer, czyli żywe srebro ;) Na scenie działa od kilku lat, a szturmem porywa parkiety na całym świecie - niedługo rusza w tour po obu Amerykach oraz Azji! Jego produkcje kojarzyć możecie z takich labeli jak np. Nachtstrom Schallplatten. BLNDR mimo młodego wieku doskonale kojarzony jest z takimi labelami jak Hypnus czy Annulled. Przedstawiciel głębokich, hipnotycznych dźwięków wprowadzających w swoisty trans każdego odbiorcę - zapewnia.

Anja wybrała także 10 numerów, które przybliżą Wam muzyczne sylwetki headlinerów przed sobotnim wydarzeniem.
Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Ostatnie newsy

pokaż więcej

Hot newsy

z ostatnich 30 dni

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.