Skrillex musi wypłacić 3.4 mln dolarów odszkodowania swojej fance

news
23 List 2018 15:37

Tagi: skrillex

 
Skrillex musi wypłacić 3.4 mln dolarów odszkodowania swojej fance

Znamy finał sprawy dotyczącej wypadku, do którego doszło na występie Skrillexa kilka lat temu.

W 2012 roku Skrillex występował w Belasco Theater w Los Angeles. Częścią jego show było "nurkowanie w tłumie", które tym razem nie skończyło się szczęśliwie. Jedna z uczestniczek imprezy, Jennifer Fraissl została uderzona w głowę przez lądującego w tłumie Skrillexa. Kilkanaście dni później z tego powodu doznała udaru.


Jennifer pozwała Skrillexa w 2014 roku, a na początku tego tygodnia zapadł wyrok w tej sprawie. Artysta i jego firma Lost Boys Touring Inc. musi wypłacić poszkodowanej 3.4 miliona dolarów, a klub 450 tysięcy.

Nie ma dla mnie nic ważniejszego niż moi fani i ich bezpieczeństwo na moich występach. Chce żeby się dobrze bawili i cieszyli muzyką. Jestem rozczarowany decyzją sądu, ale ciesze się, że proces się skończył. Nie mogę doczekać się powrotu do pracy i dostarczeniu nowej muzyki moim fanom - komentuje sprawę Skrillex.

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.