Selekcja: VTSS

news
17 Luty 2017 14:59

Tagi: selekcja vtss

 
Selekcja: VTSS

Sprawdzamy przedimprezową selekcję najciekawszych polskich didżejów. Posłuchaj co polecają! W tym tygodniu techno propozycje od VTSS.

Czego właśnie słuchasz?

Ostatnie dni wałkuję grudniowe wydawnictwo Phase Fatale na Jealous God Issue n. Fifteen - najchętniej grałabym każdy z tych utworów. Podobnie z fenomenalnym Issue n. Ten z owej wytwórni, również autorstwa Phase Fatale z utworem ‚Steel’ na czele.


Gdzie grasz w ten weekend?

W ten piątek w Chmurach pod szyldem stołecznej ekipy Behind The Stage celebrujemy moje urodzinki. Wystąpi spora grupa moich przyjaciół z Warszawy, Krakowa, Lublina, Poznania; związanych z takimi miejscami/projektami jak Veni Vidi Techno, Święta Krowa, Projekt Labirynt, SYNTETYK, Feral Rite: VIELD live, DYKTANDO live oraz didżejów w formule b2b: Abu Zeinah + SOJOURN, not found + user1, Hallala + Fau, virtual geisha + marek nalikowski oraz Mukti + ja. W sobotę natomiast wystąpię ze swoim livem po raz pierwszy w krakowskim klubie 89, obok genialnego Samuela Kerridge’a oraz krakowskich koleżanek po fachu Olivii i Ety Hox.

5 utworów, które zawsze masz ze sobą na imprezie?foto: Michał Bukolt

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.