Selekcja: Spectribe

news
31 Maj 2017 14:10

Tagi: spectribe selekcja

 
Selekcja: Spectribe

Sprawdzamy przedimprezową selekcję najciekawszych polskich didżejów. Posłuchaj co polecają! W tym tygodniu techno propozycje od Spectribe.

Czego właśnie słuchasz?

Dosyć spory rozstrzał - w domu często sięgam do wykonawców typu Anti Pop Consorcium, Dj Vadim, Rage Against the Machine, Murcof, Biosphere, Blur, Donato Dozzy czy Czesiek Niemen, namiętnie z winyla do sprzątania chaty :) Trudno wymienić wszystkich...

Parkietowe rzeczy, których słucham ostatnio to:


Gdzie grasz w ten weekend?

W ten czwartek gram w Poznaniu na cyklu Techniküm w klubie Projekt LAB. Pozwoliłem sobie na występ w środku tygodnia dlatego, że w weekend będę zajęty. Organizujemy we Wrocławiu projekt Media Lab przy współpracy z CETA (Centrum Technologii Audiowizualnych), na który zaprosiliśmy Paula Jebanasama oraz Rollego Portera wraz z towarzyszącymi im artystami wizualnymi: Tarik Barri oraz MFO. W ten weekend realizuję się w roli promotora.

5 utworów, które zawsze masz ze sobą na imprezie?


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.